Růžové závěsy od českého výrobce

Naše růžové závěsy jsou krásným interiérovým doplňkem. Ozdobí vaši domácnost a dodají ji šmrnc. Vyberte si z naší široké nabídky jednobarevné nebo vzorované závěsy, které jsou vašemu srdci nejbližší.

Hledáte růžové závěsy, které nepropustí ani paprsek světla a zajistí vám kvalitní, ničím nerušený spánek? Najdete je pod označením blackout neboli zatemňovací závěsy.

Máte speciální požadavky na rozměr nebo způsob uchycení? V případě potřeby vám růžové závěsy přizpůsobíme na míru podle vašich představ.

 
7 rozměrů
Zatemňovací závěs Blackout - BL-12 starorůžový - šíře 270cm Zatemňovací závěs Blackout - BL-12 starorůžový - šíře 270cm
Zatemňovací závěs Blackout - BL-12 starorůžový - šíře 270cm
Ušijeme pro vás
1 879 Kč od 1 589 Kč (-15%)
 
7 rozměrů
Dekorační závěs LONETA - růžový Dekorační závěs LONETA - růžový
Dekorační závěs LONETA - růžový
Ušijeme pro vás
657 Kč od 589 Kč (-10%)
 
7 rozměrů
Zatemňovací závěs Blackout - BL-12 starorůžový - šíře 135cm Zatemňovací závěs Blackout - BL-12 starorůžový - šíře 135cm
 
7 rozměrů
Dekorační závěs LONETA - vzor starorůžové a šedé káro se srdíčky Dekorační závěs LONETA - vzor starorůžové a šedé káro se srdíčky
 
7 rozměrů
Bavlněný závěs - vzor růžové a vínové listy
Bavlněný závěs - vzor růžové a vínové listy
Ušijeme pro vás
657 Kč od 499 Kč (-24%)
Celkem 7 položek

Hotové závěsy nebo závěsy na míru?

V naší nabídce najdete růžové hotové závěsy i závěsy na míru. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Kusové závěsy

růžové kusové závěsy jsou hotové výrobky v univerzálních velikostech. Při nákupu dbejte na přesné rozměry a způsob uchycení. Každé okno je jinak široké a vysoké. Dejte si pozor, aby růžové závěsy nebyly příliš dlouhé nebo naopak krátké. Vyberte si také vhodný způsob uchycení růžových závěsů. Mohou mít kolečka, která se provlékají tyčí. Druhou variantou je uchycení na žabky. Pokud vám růžové závěsy z jakéhokoliv důvodu nesednou tak, jak jste si představovali, nevadí. V klidu nám je vraťte a vyberte si jiné. Kusové univerzální závěsy jsou nejrychlejším a nejsnadnějším způsobem, jak si ozdobíte domácnost.

Závěsy na míru

Máte jasnou představu, jak by závěsy měly vypadat, ale nenašli jste je v naší nabídce? Rádi vám je ušijeme na míru. Jak na to? Je to jednoduché. Vyberte si v naší nabídce [%barvYCH%] látek, napište nám požadované rozměry, způsob uchycení a my se pustíme do práce. Vybírat můžete z běžných i zatemňujících látek. Naše švadlenky u každé zakázky kladou důraz na kvalitu a preciznost šití. Pokud vám ale růžové závěsy na míru na okno nesednou, bohužel je nemůžete vrátit. Proto měřte opravdu pečlivě.

Jak pečovat o růžové závěsy

Při správné a šetrné péči vám vaše oblíbené růžové závěsy budou zdobit interiér mnoho let. Perte je při teplotě 30°C až 40°C a volte menší počet otáček. Závěsy třiďte podle barev

a používejte vhodný prací prostředek. Jestli zvolíte prací prášek nebo gel je na vás. Malý rozdíl mezi nimi ale je. Prášek je vhodný na skvrny, gel se lépe rozpouští ve vodě. Pokud chcete závěsy před praním osvěžit a odstranit z nich všechen prach, namočte je přes noc do studené vody.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
5672 výdejních míst po celém Česku