Tyrkysové závěsy od českého výrobce

Naše tyrkysové závěsy jsou krásným interiérovým doplňkem. Ozdobí vaši domácnost a dodají ji šmrnc. Vyberte si z naší široké nabídky jednobarevné nebo vzorované závěsy, které jsou vašemu srdci nejbližší.

Hledáte tyrkysové závěsy, které nepropustí ani paprsek světla a zajistí vám kvalitní, ničím nerušený spánek? Najdete je pod označením blackout neboli zatemňovací závěsy.

Máte speciální požadavky na rozměr nebo způsob uchycení? V případě potřeby vám tyrkysové závěsy přizpůsobíme na míru podle vašich představ.

 
7 rozměrů
Dekorační závěs Rongo - tyrkysový Dekorační závěs Rongo - tyrkysový
Dekorační závěs Rongo - tyrkysový
Dočasně nedostupné
od 443 Kč
 
Dekorační závěs na míru Rongo - tyrkysový Dekorační závěs na míru Rongo - tyrkysový
Dekorační závěs na míru Rongo - tyrkysový
Dočasně nedostupné
cena dle rozměru
 
7 rozměrů
Bavlněný závěs - vzor malé puntíky na mintovém Bavlněný závěs - vzor malé puntíky na mintovém
 
Bavlněný závěs KANAFAS - vzor kostka malá tyrkysová-hnědá Bavlněný závěs KANAFAS - vzor kostka malá tyrkysová-hnědá
Bavlněný závěs KANAFAS - vzor kostka malá tyrkysová-hnědá
Dočasně nedostupné
657 Kč 589 Kč (-10%)
Celkem 5 položek

Hotové závěsy nebo závěsy na míru?

V naší nabídce najdete tyrkysové hotové závěsy i závěsy na míru. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Kusové závěsy

tyrkysové kusové závěsy jsou hotové výrobky v univerzálních velikostech. Při nákupu dbejte na přesné rozměry a způsob uchycení. Každé okno je jinak široké a vysoké. Dejte si pozor, aby tyrkysové závěsy nebyly příliš dlouhé nebo naopak krátké. Vyberte si také vhodný způsob uchycení tyrkysových závěsů. Mohou mít kolečka, která se provlékají tyčí. Druhou variantou je uchycení na žabky. Pokud vám tyrkysové závěsy z jakéhokoliv důvodu nesednou tak, jak jste si představovali, nevadí. V klidu nám je vraťte a vyberte si jiné. Kusové univerzální závěsy jsou nejrychlejším a nejsnadnějším způsobem, jak si ozdobíte domácnost.

Závěsy na míru

Máte jasnou představu, jak by závěsy měly vypadat, ale nenašli jste je v naší nabídce? Rádi vám je ušijeme na míru. Jak na to? Je to jednoduché. Vyberte si v naší nabídce [%barvYCH%] látek, napište nám požadované rozměry, způsob uchycení a my se pustíme do práce. Vybírat můžete z běžných i zatemňujících látek. Naše švadlenky u každé zakázky kladou důraz na kvalitu a preciznost šití. Pokud vám ale tyrkysové závěsy na míru na okno nesednou, bohužel je nemůžete vrátit. Proto měřte opravdu pečlivě.

Jak pečovat o tyrkysové závěsy

Při správné a šetrné péči vám vaše oblíbené tyrkysové závěsy budou zdobit interiér mnoho let. Perte je při teplotě 30°C až 40°C a volte menší počet otáček. Závěsy třiďte podle barev

a používejte vhodný prací prostředek. Jestli zvolíte prací prášek nebo gel je na vás. Malý rozdíl mezi nimi ale je. Prášek je vhodný na skvrny, gel se lépe rozpouští ve vodě. Pokud chcete závěsy před praním osvěžit a odstranit z nich všechen prach, namočte je přes noc do studené vody.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
4772 výdejních míst po celém Česku