Kvalitní látky z mikrovlákna v metráži

Mikrovlákno látka v metráži Objevte naši nabídku kvalitních látek z mikrovlákna a vyberte si látku podle vašich požadavků a představ. Připravili jsme pro Vás nabídku mikrovláknových látek v různých barevných variantách. Látky z mikrovlákna jsou velmi žádané a oblíbené, díky skvělým vlastnostem materiálu, který je velmi hebký a příjemný na dotek. Nabídku látek z mikrovlákna v metráži zajisté ocení každá profesionální i domácí švadlena. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě našeho zboží, proto všechny látky z mikrovlákna pochází od špičkového českého výrobce. Látky z mikrovlákna doporučujeme také na přehozy a deky.

Mikrovlákno v metráži nejen na povlečení a deky

Mikrovlákno je vyrobené z umělého textilního vlákna, které je jemnější než 1 tex. Je spousta definic, které vysvětlují jemnost mikrovlákna, ale pro lepší představu je mikrovlákno jemnější, než například přírodní hedvábí. Proto si představte, jak se Vám bude krásně uléhat například v povlečení z mikrovlákna nebo jaký to musí být příjemný pocit, když se zabalíte do hebké deky z mikrovlákna.

Je jen na Vás, jaké využití najdete pro mikrovlákno Vy. Goldea Vám nabízí široký výběr barevných variant mikrovlákna, například odstíny v neutrálních odstínech, které skvěle zapadnou do každého interiéru, až po výraznou oranžovou nebo tyrkysovou barvu, které si už sami doladíte podle Vašeho gusta!