Kvalitní mikrovlákno v metráži - oboustranné

Mikrovlákno je úžasně jemná a hebká látka vyrobená z měkkého polyesterového vlákna. Mezi hlavní výhody mikrovlákna patří výborná hřejivost a schopnost udržet teplo. Vzhledem k uvedeným vlastnostem mikrovlákno využijete při výrobě dek či přehozů a dalších obdobných výrobků.

Nabízíme kvalitní mikrovlákno v metráži o vysoké gramáži 300g/m2, které je oboustranně počesané (možné použití z obou stran). 

Údržba mikrovlákna je velice snadná. Můžete jej prát v pračce na 40°Crychle schne, nežehlí senežmolkuje se a je barevně i tvarově stálé po dlouhou dobu.

Filtrujte zboží dle parametrů
Barva:
Dostupnost:
Celkem 4 položky

Mikrovlákno v metráži nejen na povlečení a deky

Mikrovlákno je vyrobené z umělého textilního vlákna, které je jemnější než 1 tex. Je spousta definic, které vysvětlují jemnost mikrovlákna, ale pro lepší představu je mikrovlákno jemnější, než například přírodní hedvábí. Proto si představte, jak se Vám bude krásně uléhat například v povlečení z mikrovlákna nebo jaký to musí být příjemný pocit, když se zabalíte do hebké deky z mikrovlákna.

Je jen na Vás, jaké využití najdete pro mikrovlákno Vy. Goldea Vám nabízí široký výběr barevných variant mikrovlákna, například odstíny v neutrálních odstínech, které skvěle zapadnou do každého interiéru, až po výraznou oranžovou nebo tyrkysovou barvu, které si už sami doladíte podle Vašeho gusta!


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9379 výdejních míst po celém Česku