Bavlněná napínací prostěradla - jednobarevná

Jednobarevná prostěradla šijeme ze 100% bavlněného plátna v různých rozměrech a barvách. Jedná se o stejný materiál, ze kterého šijeme jednobarevné povlečení. Prostěradla mají po obvodu všitou gumu. Díky ní perfektně obepnou matraci až do výšky 20 cm. Nabízíme je v rozměrech na jednolůžko 90x200 cm, v bílé barvě také na dvoulůžko 180x200 cm a 200x200 cm. Pokud potřebujete jiný rozměr, rádi vám ho ušijeme na míru.

Bavlněná jednobarevná napínací prostěradla jsou prodyšná, příjemná na dotek a pyšní se barevnou i tvarovou stálostí. Jsou vhodná pro celoroční použití.

Celkem 34 položek

Proč si pořídit 100% bavlněné jednobarevné prostěradlo

Bavlna je přírodní materiál, který je velmi jemný k pokožce. Je prodyšná, hebká a dobře saje pot. Je také odolná vůči vysokým teplotám a můžete ji prát až na 95 °C. Bavlněná prostěradla využijete celoročně, v létě chladí a v zimě hřejí. Jsou také zdravotně nezávadná a antibakteriální.

Velká nabídka barev 

V naší nabídce najdete velké množství barev a odstínů. Ať už máte interiér laděný do minimalistického, rustikálního či moderního stylu, u nás si vždy vyberete ložní prádlo, které rozzáří vaši ložnici. Na spaní volte ideálně tlumené zemité odstíny. Patří mezi ně bílá, béžová nebo hnědá. Dobře se vám bude spát také v modré a zelené. Tyto barvy uklidňují a navozují pocit harmonie. Vyhněte se naopak žluté a červené, které dodávají energii.

Jak změřit matraci pro jednobarevné prostěradlo

Před nákupem prostěradla si nejdříve pečlivě změřte matraci. Jak na to? Je to snadné. Krejčovským metrem změřte její šířku, délku a také výšku. Standardní výška matrace je do 20 cm. Některé matrace jsou vyšší a mohou mít až 60 cm. Pokud potřebujete prostěradlo v jiném rozměru než máme v nabídce, rádi vám ho ušijeme na míru dle vašich představ. 

Péče o bavlněná jednobarevná prostěradla 

100% bavlněná prostěradla perte stejně jako bavlněné povlečení. Ideální teplota je 40°C až 60°C. Jedinou výjimkou je bílé bavlněné prostěradlo a damaškové prostěradlo. Ty můžete prát až na 95°C.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
4916 výdejních míst po celém Česku