Bílé ubrusy - nestárnoucí klasika při stolování

Možná si říkáte, že čistě bílé ubrusy již nejsou v módě, ale není tomu tak. Jsou stále oblíbené, a to hlavně při slavnostních událostech, ale také při každodenním stolování. Pokud takový bílý ubrus na Váš stůl sháníte, přinášíme přehled, s jakými druhy se můžete setkat.

Bílá barva je charakterizována jako symbol čistoty a svěžesti. Respektivě je to barva, která se hodí do většiny místností a nic s ní nezkazíte. Místnost Vám rozjasní a výborně se kombinuje s jinými barvami. 
Ubrusy v bílé barvě jsou tedy skvělou volbou na jídelní stoly v domácnostech, restauracích a také pro svatební, narozeninovou či obdobnou sváteční tabuli. Je už pak na Vás, zda dáváte přednost ubrusům z bílého bavlněného plátna či damašku nebo z důvodu funkčnosti preferujete teflonové ubrusy.

Bílé bavlněné ubrusy

Ubrusy z bílého bavlněného plátna jsou velmi rozšířené. Jde o klasiku mezi ubrusy. Jsou ušité ze 100% bavlny, které se pak již liší pouze gramáží. Setkat se můžete většinou s gramážemi od 120g/m2 do 190g/m2. Čím vyšší gramáž je, tím je ubrus pevnější. V našem e-shopu goldea.cz můžete zakoupit bílý bavlněný ubrus na hranatý, kulatý i oválný ubrus.

 
23 rozměrů
Bavlněný ubrus - BÍLÝ
Bavlněný ubrus - BÍLÝ
Ušijeme pro vás
od 99 Kč
 
23 rozměrů
Bavlněný ubrus BÍLÝ - kulatý
Bavlněný ubrus BÍLÝ - kulatý
Ušijeme pro vás
od 146 Kč
 
16 rozměrů
Bavlněný ubrus BÍLÝ - oválný
Bavlněný ubrus BÍLÝ - oválný
Ušijeme pro vás
od 159 Kč

 

Bílé ubrusy s teflonovou úpravou

V případě, že sháníte bílý ubrus, který nepropustí rozlitou tekutinu, Vaše volba bude směřovat k ubrusům s teflonovou úpravou. Jedná se o tenkou vrstvu teflonu, která je vodoodpudivá. Rozlitou tekutinu stačí ze stolu pouze setřít a ubrus zůstává čistý. Díky této vlastnosti jsou bílé teflonové ubrusy čím dál více žádanější a to jak v domácnostech, tak také v restauračních zařízeních. 

 
9 rozměrů
Teflonový ubrus - BÍLÝ Teflonový ubrus - BÍLÝ
Teflonový ubrus - BÍLÝ
Skladem
129 Kč od 32 Kč (-75%)
 
3 rozměry
Teflonový ubrus BÍLÝ - kulatý Teflonový ubrus BÍLÝ - kulatý
 
16 rozměrů
Teflonový ubrus BÍLÝ - oválný Teflonový ubrus BÍLÝ - oválný

 

Bílé damaškové ubrusy

Damašek je velmi oblíbeným materiálem při výrobě bytového textilu do hotelů. Kromě ubrusů se z něj šijí například povlečení a prostěradla. Damaškové ubrusy ve srovnání s klasickými bílými bavlněnými ubrusy působí na první pohled luxusnějším dojmem a to hlavně díky lesklému vzhledu

 

Máte hezký masivní stůl? Místo ubrusu si stůl vyzdobte běhounem nebo prostírkami

Máte kvalitní masivní stůl a nechcete jej schovávat pod ubrus? Doporučujeme Vám stůl ozdobit běhounem nebo prostírkami. V naší nabídce naleznete jak dekorační vzorované běhouny a prostírky, tak i jednobarevné v bílé barvě.

 
12 rozměrů
Bavlněný běhoun na stůl - BÍLÝ
Bavlněný běhoun na stůl - BÍLÝ
Ušijeme pro vás
od 179 Kč
 
Bavlněná prostírka bílá - 2ks
Bavlněná prostírka bílá - 2ks
Ušijeme pro vás
129 Kč

 

Potřebujete ušít bílý ubrus na míru?

Pokud jste v naší nabídce ubrusů nenašli Vámi požadovaný rozměr nebo Vás zaujala látka, ze které nenabízíme hotový ubrus, vytvořte poptávku na ušití ubrusu a my Vám následně zašleme cenovou nabídku na ušití ubrusu. V případě většího odběru bílých ubrusů Vám rádi poskytneme množstevní slevy.

 


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
1350 odběrných míst po celé ČR a SR