Zatemňovací látky blackout v metráži

Zatemňovací látka na závěsy neboli blackout je látka se speciální vrstvou, která nepropustí sluneční svit a tím také zamezí prostupu tepla do místnosti. Skvěle Vám poslouží k zatemnění a odhlučnění místností.

A kde všude najdou blackout závěsy ušité z metráže zatemňovacích látek uplatnění? Přímo ve Vaší ložnici či pokojíčku, kde Vám zaručí klidný a ničím nerušený spánek, v hotelech, divadlech, konferenčních místnostech a v mnoha dalších společenských prostorách.

Šijeme blackout závěsy na míru

Máte zájem o ušití zatemňovacího závěsu na míru z nabízených metráží? Nakonfigurujte si zatemňovací závěs na míru a nebo nám napište Vaše požadavky na závěs (rozměry, zvolený typ blackoutu, způsob uchycení) a my Vám obratem zpracujeme a zašleme cenovou nabídku. Rádi Vám také zašleme vzorečky jednotlivých látek blackout.

Filtrujte zboží dle parametrů
Celkem 37 položek

Zatemňovací látka Blackout - ideální volba na zastínění a odhlučnění místnosti

Pokud sháníte zatemňovací látku blackout v metráži, ze které si ušijete nejenom krásné závěsy, ale také ji můžete použít jako potahy na polštáře, tak jste na správné adrese. Goldea Vás provede širokou nabídkou zatemňovacích látek v různých barvách, v elegantní šedé, azurově modré, krémově béžové, přírodní hnědé nebo jemné bílé.

Blackoutové závěsy poskytují, kromě perfektního zastínění, další skvělé výhody. Blackout látka poslouží i jako protihluková varianta, která Vám dopřeje sladký a hluboký spánek, a to díky její pevnosti. V horkých letních dnech zůstane místnost příjemně chladná, protože zadní strana zatemňovací látky je opatřena nepropustnou vrstvou ve sněhově bílé. Díky tomu tyto zatemňovací látky v metráži odráží světlo a zabraňují prostupu nepříjemného sálajícího tepla do místnosti.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
8977 výdejních míst po celém Česku