Publikováno dne 10.8.2021

Černé ložní prádlo je znakem originality a luxusu

Vybočte z řady a dodejte své ložnici nádech extravagance. Černé ložní prádlo změní interiér k nepoznání, zvláště když bude kontrastovat s ostatními barvami v pokoji. Pokud se nebojíte experimentů, můžete si pořídit rovnou černé povlečení i černé prostěradlo. Pak už stačí jen zářivě barevné stěny nebo různobarevné polštářky, které dodají pocit útulnosti.

Zapomeňte na předsudky o tom, co se hodí a nehodí. Postel je vaše království. Pokud to vidíte černě, jděte do toho!

Zatímco saténové povlečení v černé barvě působí velmi luxusně, bavlněné varianty černého povlečení se hodí i do studentského pokoje. Celočerné ložní prádlo je velmi originální, ale není pro každého. Proto je velmi žádané černé povlečení také v kombinaci se zlatou nebo bílou.

 

Pokud si stále nejste černou barvou v ložnici jisti, vyzkoušejte pro začátek třeba jen černé prostěradlo. Hodí se naprosto ke všem barvám a vzorům povlečení, není na něm vidět každá šmouha a pokud někdy usnete po večírku oblečení, ráno to nikdo nepozná.

I černá prostěradla jsou k dostání ve variantách s barevným nebo bílým potiskem, takže se nemusíte bát černého prostěradla ani v dětské postýlce.

 

Černé polštáře se hodí do každého pokoje. Vypadají skvěle, ať už si na ně pokládáte hlavu nebo nohy. Nemusíte je tak často prát a dají se barevně kombinovat prakticky s čímkoliv.

Černá upoutá pozornost a rozbije velké nudné plochy. I když ostatní barvy stále dokola podléhají módním trendům, černá zůstává. Udělejte jí ve svém bytě i ve své ložnici místo, a už tam s vámi bude bydlet navěky.

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč