Dnes se zaměříme na oválné ubrusy. Tolik rozměrů, barev a vzorů ? Ano!

Napsáno dne: 05.02.2019

Oválné bavlněné ubrusy - Goldea.cz

V dnešní době není na trhu mnoho produktů, které by byly opravdu až nedostatkovým zbožím. Poptávka v České republice mnohonásobně převyšuje její nabídku, která je opravdu hodně slabá. My se na tuhle kategorii Oválných ubrusů zaměřili a dnes Vám o celé ucelené kolekci těchto ubrusů napíšeme. Najít hranatý nebo kulatý ubrus není žádný problém, ale co když mám doma krásný velký oválný stůl, u kterého se schází celá naše rodina? To je potom s jeho sehnáním potíž.

Tradiční oválný ubrus je určen pouze na oválné stoly a na jeho celém obvodu byste správně neměli najít rovnou plochu, jelikož se skládá ze dvou kulatých částí, které na sebe uprostřed navazují. Vyjímku tvoří velké ubrusy a dlouhé ubrusy, které rovnou plochu mít musí.

Jaké jsou nejčastější rozměry a jak rozměr vybrat?

Vybrali jsme 3 základní rozměry, které pasují téměř na každý typizovaný stůl, který máte doma. Tradiční rozměr oválného stolu je 100x140 cm nebo 120x180 cm. Při výběru ubrusu vždy doporučujeme zakoupit ubrus větší o 15 cm na každou stranu, aby ubrus krásně sedl na Váš stůl.

Pro lepší přehled pár ukázek:

Pro stůl 100x140 cm - doporučujeme ubrus 130x170 cm ( z každé strany 15cm přesah)

Pro stůl 120x180 cm - doporučujeme ubrus 150x210 cm ( z každé strany 15cm přesah)

Pro stůl 140x240 cm - doporučujeme ubrus 170x270 cm ( z každé strany 15cm přesah)

Z jaké látky se vyrábějí oválné ubrusy?

Na našem e-shopu Goldea.cz jsme se zaměřili na 3 materiály, ze kterých ubrusy nabízíme. Tradiční volbou je klasické 100% bavlněné plátno, které zaujme svojí nízkou cenou a pestrou barevnou nabídkou. Dále oválné ubrusy vyrábíme z dekoračních látek LONETA(55% bavlna a 45% polyester), které jsou pevnější než bavlna díky vyšší gramáži 190g/m2. Poslední látkou, které je v poslední době velmi oblíbená je látka s teflonovou úpravou pro snadnou údržbu.

Oválný ubrus Vám ušijeme přesně podle Vás - na míru !

Máte-li doma stůl na míru, nebo netradiční starší rozměr? Nevadí, vyrobíme pro Vás stůl přesně dle rozměrů, které nám dodáte. Pro více informací mrkněte na naši sekci - Šití ubrusů na míru.