Dětská molitanová křesílka a pohovky

Představujeme Vám nabídku dětských křesílek, které si Vaše děti zamilují. Dětská křesílka jsou stále žádanější a vyhledávanější zboží, proto jsme pro Vás připravili hned několik vzorů vhodných jak pro kluky, tak i holky. Dětské křesílko je vyrobeno z kvalitního molitanu opatřeného snímatelným potahem. Potahy na dětská křesílka nabízíme také samostatně, abyste mohli měnit pouze vzhled křesílka a nemuseli zakupovat celé křesílko včetně molitanu. Věříme, že Vás nabídka dětských molitanových křesílek zaujme a Vašim dětem vyčaruje úsměv na tváři.

Filtrujte zboží dle parametrů
Barva:
Celkem 7 položek

Kvalitní dětská molitanová křesílka a pohovky od českého výrobce

Rodiče víte, co se bude krásně vyjímat v dětském pokojíčku? No přeci dětské křesílko v moderním designu. Vaše dítko si v něm najde své oblíbené místečko a útočiště, kde může odpočívat, hrát si nebo číst si.

Dětská křesílka jsou dostupná v několika barevných variantách s rozdílnými motivy na potahu křesílka. Dětský pokojíček jistě rozzáří dětské molitanové křesílko s roztomilými medvídky, sovičkami, oslíky nebo s divokou džunglí. Malý nezbeda si oblíbí křesílko v modrých barevných odstínech a malá princezna bude kralovat na křesílku v jemných růžových odstínech.

A co potěší maminky? No přeci snadná údržba dětského křesílka, protože potah na křesílku je lehce snímatelný a každou nečistotu jednoduše vyprášíte nebo vyperete v pračce.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
1350 odběrných míst po celé ČR a SR