Exkluzivní nabídka látek pro krásné vánoční inspirace

Vánoce pomalu klepou na dveře a my jsme pro vás vybrali několik vzorů bavlněných a dekoračních látek, které navodí vašemu domovu skvělou atmosféru. Abyste měli výběr látek ještě jednodušší, připravili jsme pro vás inspirace od našich úžasných švadlenek. Rázem tak zjistíte, že látky lze kromě dekoračních polštářků a prostírání využít také například pro výrobu netradičních ozdob na stromeček nebo pouzdra na drobnosti.

Nabídka dekoračních látek Loneta

Mezi dekoračními látkami Loneta naleznete především vzory zvířátek, sněhuláků, srdíček a spousty přírodních motivů. Pro decentní doplnění slouží poté látky s jemnějším vzorem, jako je například Loneta SNOW. Tyto látky jsou také díky řazení vzorů do rovných linií vhodné pro ruční výrobu formou patchwork.

  

  

Dekorační látky Rongo

Látky rongo jsou vhodné především pro výrobu dekorací na slavnostní stůl. Skvěle poslouží jako prostírky, štoly nebo ubrusy. Pokud toužíte po dokonalé vánoční atmosféře a chcete vyladit do slavnostního stylu i závěsy, tak vám doporučujeme právě látky Rongo.

  

Vánoční organzy

Nabízíme vám červenou a bílou organzu s vánočním vzorem, která se bude skvěle vyjímat na každém slavnostně prostřeném stole. 

 

Bavlněné látky se vzorem hvězdiček

V naší nabídce naleznete také celou řadu bavlněných látek, které najdou své uplatnění právě o Vánocích. Skvěle vypadají výrobky s motivy hvězdiček, které jdou doplnit o jakoukoliv jednobarevnou bavlněnou látku z naší nabídky.

  

  

Inspirace od našich zákaznic a švadlenek

Prohlédněte si inspirace našich zákaznic a našich šikovných švadlenek, které pro vás připravili několik dekoračních doplňků pro naladění příjemné vánoční atmosféry. Zašlete nám i vy fotografii svých výrobků a my vás odměníme slevovým poukazem v hodnotě 10% na další nákup. 

 


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
1350 odběrných míst po celé ČR a SR