Francouzské povlečení - elegantní ložní prádlo větších rozměrů

Francouzské povlečení je zažité označení pro elegantní ložní prádlo větších rozměrů, které je určeno pro dvě osoby. Často jej najdete také jako povlečení pro dvoulůžko, tedy manželskou postel. Velké přikrývky mají řadu výhod. Dělíte se o teplo pod peřinou, blízkého člověka máte skutečně na dosah a když vám ráno skočí do postele děti, bude pod dekou dost místa pro všechny. I domácího mazlíčka.

Zatímco rozměr povlečení pro jednolůžko je poměrně standardní, u francouzských přikrývek se mohou rozměry lišit i v desítkách centimetrů. Proto je důležité přesně vědět, jaký má vaše přikrývka pro dvoulůžko rozměr. My nabízíme francouzské povlečení v rozměrech 180x200 cm, 200x200 cm, 200x220 cm a největší rozměr je dokonce 220x240 cm! To už je pořádně velká přikrývka. K jednomu povlečení na dvoulůžko přibalíme samozřejmě i dva povlaky na polštáře. Pokud byste potřebovali jinou než nabízenou velikost povlaku 70x90 cm, stačí napsat a ušijeme vám je na míru.

Velký a nestandardní rozměr francouzského povlečení ale neznamená, že výběr materiálu a vzorů je nějak omezený. Můžete si vybrat bavlněné, saténové, damaškové či krepové francouzské povlečení, podle toho, co máte nejraději. Všechna povlečení včetně těch pro francouzské deky šijeme v českých dílnách, proto ručíme za kvalitu a dlouhou životnost výrobků.

V nabídce je i řada jednobarevných povlečení včetně černé nebo se můžete večer milovat na rozkvetlé louce, jak nám napsala jedna spokojená zákaznice. Francouzské povlečení můžete kombinovat i s nabídkou prostěradel pro dvoulůžko pro ještě větší požitek a barevný soulad. Fantazii se meze nekladou.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
4632 výdejních míst po celém Česku