Fungujeme bez omezení! Informace k aktuální situaci.

Na základě vyhlášení nouzového stavu a s příchodem mimořádných opatření ze dne 13.3. přinášíme našim zákaznicím a zákazníkům informace o současném provozu našeho e-shopu Goldea.cz.

Rádi bychom Vás chtěli ujistit, že náš internetový obchod funguje zcela bez omezení. Objednávky vyřizujeme a expedujeme jako jste byli doposud zvyklí. 

Tím, že většinu nabízeného sortimentu si šijeme sami v České republice, nejsme závislí na dodávkách ze zahraničí, tudíž se nemusíte obávat jakéhokoliv výpadku či omezení dodání Vámi objednaného zboží.

Také čeští dopravci, se kterými spolupracujeme, zásilky doručují zcela bez problému. Vyjádření jednotlivých dopravců si můžete přečíst zde:

Všichni tito dopravci stanovili speciální opatření k ochraně zdraví nejen svých pracovníků (od pracovníků na skladech až po doručovatele zásilek), ale také koncových zákazníků, tedy Vás, kterým doručují zásilky. Nemusíte se tak obávat osobního kontaktu a rizika nákazy při doručení zásilky a to od jakéhokoliv z výše uvedených dopravců.

Část výdejních míst Zásilkovny je díky stanoveným opatřením uzavřených. Pobočky Zásilkovny, ze kterých si můžete u Vaší objednávky vybírat, jsou pravidelně aktualizované. Zobrazí se Vám tak pouze ty pobočky, které jsou aktuální a na které je možné si nechat zásilku doručit.

Věříme, že tuto nelehkou situaci všichni zvládneme.

Tým Goldea.cz, 13. 3. 2020


AKTUALIZACE KE DNI 14. 3. 2020

Dne 14. 3. 2020 jsme dočasně pozastavili možnost doručení zboží na výdejní místa Zásilkovny. Aktuálně čekáme na oficiální vyjádření společnosti Zásilkovny, dle kterého se rozhodneme o dalších postupech. Pokud jste si u Vaší objednávky jako způsob dopravy zvolili odběrné místo Zásilkovny, které je nyní uzavřené, zásilky Vám odešleme kurýrem GLS a to za stejnou cenu jako v případě doručení na odběrné místo Zásilkovny.

Dále jsme pro Vás zlevnili způsob dopravy kurýrem GLS a to z ceny 109 Kč na 99 Kč.

Aktuální dění i nadále sledujeme. Jakmile budeme znát detailnější informace k výdejním místům Zásilkovny, budeme Vás ihned informovat.

Tým Goldea.cz, 14. 3. 2020


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
1350 odběrných míst po celé ČR a SR