Publikováno dne 30.3.2020

Informace k aktuální situaci. Kdy Vám přijdou objednávky a jaké máme skladové zásoby?

Milí zákazníci, určitě Vás zajímá jak to s námi a Vašimi objednávkami vypadá - přinášíme Vám čerstvé informace z našeho E-shopu.

Každý den se snažíme reagovat na Vaše dotazy ohledně Vašich objednávek. Tímto Vám chceme oznámit, že náš E-shop nádale funguje bez omezení, objednávky přijímáme a expedujeme do 3 pracovních dní a jsme stále schopni šít produkty na míru i přes obrovské vytížení nás i všech našich zaměstnanců.

expediční sklad goldea
Pracovník odbavuje objednávku

Co dělat pokud se Vám nedaří dovolat na náš telefon?

Pokud se nám nemůžete dovolat, napište nám prosím na email nebo na facebookovou stránku. na Facebook nás kontaktujte pokud Vás jen zajímá informace o stavu Vaší objednávky, případně informace o produktu atd. Pro důležité dotazy jako je reklamace, stornování objednávky či vrácení peněžní částky pište na email. Děkujeme za pochopení.

Nebyla objednávka podle vašich představ?

Jestliže nastal problém s Vaší objednávkou a přišel Vám jiný produkt nebo některý produkt chybí tak nemusíte mít obavy, v momentální situaci odbavujeme enormní množství objednávek a chyba tudíž může nastat. Kontaktuje nás přes email nebo Facebook stránku, případně zavolejte. Mějte prosím strpení a my se Vám ozveme.

Pokud jste obrdželi jinou látku než jste si objednali, v balíčku budete pravděpodobně mít naši velkou omluvu, kde je vysvětleno z jakého důvodu jsme látku vyměnili. V drtivé většině případů jsme látku nahradili podobným vzorem, abychom látku mohli odeslat co nejdříve a vy ji tak měli doručenou jak nejrychleji to jde. Pokud se Vám vyměněná látka nelíbí, tak nás kontaktujte a vrátíme Vám peníze.

Jak velké skladové zásoby momentálně máme?

Nemusíte mít obavy, stále máme všechny jednobarevné látky kromě černé, která bude do konce týdne opět v nabídce. Vzorované látky postupně obměňujeme a doplňujeme, některé jsme již vyprodali, ale také jsme doplnili nové vzory. Na hlavní straně najdete novinky, kde stále doplňujeme nové látky a produkty. 

látka sloníci

Veselí modří sloníci

látka trojúhelníky

Tyrkysové a šedé trojúhelníky

látka police a hasiči

Hasiči a policejní auta

Jaká je aktuální dodací doba?

Naše expediční centrum pracuje na plné obrátky a v tento moment objednávky expedujeme dle informací uvedených v detailu produktu, tedy do 3-4 pracovních dní.

expediční sklad goldea
Pracovník odbavuje objednávku
expediční sklad goldea
Pracovník odbavuje objednávku
expediční sklad goldea
Pracovník odbavuje objednávku

Mrkněte na náš Instagram!

instagram goldea banner
  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč