Publikováno dne 27.5.2021

Inspirace koupelen, ve kterých se budete cítit jako v luxusním wellness

Pojďme se společně zasnít a inspirovat. Vybrali jsme pro vás čtyři styly koupelen, které si zamilujete. Který se vám líbí nejvíce?

Bambusové ručníky v koupelně

1. Mramor a luxus

Pokud milujete luxusní materiály, jistě si oblíbíte mramor. Tento nadčasový design se hodí na podlahu i na zeď. Své místo si najde také jako obklad vany nebo deska pod umyvadlo. Je esencí noblesy, elegance a sofistikovanosti. Vyberte si z různých barevných odstínů, kreseb a kombinací lesku a matu. Mramor je sám o sobě velmi výrazný, proto doplňky do koupelny volte jednoduché a v neutrálních barvách. K luxusnímu materiálu se hodí vysoce kvalitní ručníky a podložky. Například ty z kolekce Exklusiv. Jsou extrémně jemné, hebké a savé. V nich se po koupeli budete cítit jako v bavlnce.

Koupelna v mramoru

Obrázek: Koupelna v mramoru

Mramor a luxus v koupelně

Obrázek: Mramor a luxus v koupelně

 

2. Skandinávie a minimalismus

Jak vypadá minimalistický skandinávský styl? Představte si jednoduché a přesto dokonalé tvary, které umí vykouzlit jen příroda. Ladné křivky, barvy tón v tónu a čisté prvky. Koupel v takovém interiéru vás uklidní, navodí pocit harmonie a budete si připadat jako znovuzrození. Doplňky do tohoto typu koupelny volte jednoduché a v přírodních barvách. Ideální jsou ručníky vyrobené z velmi jemných a kvalitních bambusových vláken. Jsou vysoce savé, hebké, měkké a vynikají svými antibakteriálními vlastnostmi.

Koupelna ve skandinávském stylu

Obrázek: Koupelna ve skandinávském stylu

Minimalistická koupelna

Obrázek: Minimalistická koupelna

Skandinávský minimalistický styl v koupelně

Obrázek: Skandinávský minimalistický styl v koupelně

Skandinávský styl v koupelně

Obrázek: Skandinávský styl v koupelně

 

3. Romantika v přírodním stylu

Koupelna v romantickém stylu je ideálním doplňkem rustikálního interiéru vašeho domova. Hlavní slovo zde má dřevo, porcelán, květiny. Z barev převažuje hnědá, bílá a béžová. Dominantou koupelny je velké umyvadlo s úložným prostorem na všechny nezbytnosti, které nechcete mít na očích. Tento typ koupelny osvěžte výraznějšími doplňky nebo zachovejte čistě přírodní odstíny. Koupelnové předložky, ručníky i župany slaďte s dominantní barvou interiéru.

Koupelna v přírodním stylu

Obrázek: Koupelna v přírodním stylu

Romantika v přírodním stylu

Obrázek: Romantika v přírodním stylu

Koupelna v romantickém stylu

Obrázek: Koupelna v romantickém stylu

 

4. Retro s moderními prvky

Retro koupelny jsou designové a funkční zároveň. Bývají laděné do tmavších odstínů a často jsou efektně doplněné betonovou stěrkou. Pozor, tmavá barva prostor opticky zmenšuje, proto ji doplňte výraznějšími prvky. Nebojte se například starorůžových skříněk nebo ornamentálních dlaždiček. Ručníky vybírejte ve veselých odstínech růžové, tyrkysové nebo naopak v neutrální černé.

Retro koupelna

Obrázek: Retro koupelna

Koupelna s retro prvky

Obrázek: Koupelna s retro prvky

Retro koupelna s moderními prvky

Obrázek: Retro koupelna s moderními prvky

 

Koupelnové studio: nejjednodušší cesta k nové koupelně

Nejste si jistí, jaká koupelna je pro vás ta pravá? Využijte služeb koupelnového centra. Společně s odborníky proberete jednotlivé designové styly a vyberete ten, který je vašemu srdci nejblíže. Načerpáte inspiraci a především ušetříte čas i peníze. Vyzkoušejte například koupelnové studio Elements ve Zlíně. Nabízí profesionální grafické návrhy a nepřeberné množství inspirace. Tady si budete připadat jako v pohádce.

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč