Publikováno dne 2.7.2021

Jak jsme vybavili postýlku malému Alexovi? Inspirujte se naším výběrem TOP dětských lůžkovin.

Alex je klučina živel, kterého baví všechno co má kola a jezdí. Ukázali jsme mu několik motivů povlečení a nejvíce ho nadchlo to s motivem Farmy a Bagrů. A jelikož nám záleží nejen na pěkném vzhledu, ale i na kvalitě, jsou všechna povlečení vyrobena z jemné 100% bavlny certifikované Oeko-tex Standard 100.

bagry

1. Bavlněné povlečení s motivem Farma

Motiv Farmy vyhrává u dětí na plné čáře. Pestré barvičky je zaujmou hned na první pohled, navíc mohou objevovat a poznávat mnoho zvířátek. Do Alexovi postýlky jsme ušili povlečení v rozměru 90x130 cm a 40x60 cm. K tomu jsme zvolili peřinku Comfort 500g v rozměru 90x135 cm, která je vhodná k celoročnímu používání.

farma-povleceni
farma-povleceni

O jaké produkty jsme povlečení doplnili?

Útulnou atmosféru domova hravě doplní barevné polštářky. Nebojte se barev a zvolte například žluté, či lososové bavlněné povlaky, které k motivu Farmy krásně ladí. My jsme je vyhotovili ve velikosti 40x40 cm a jako výplň zvolili hladký polštář Standard ve stejném rozměru.

 

Prostěradlo také patří mezi neodmyslitelnou součást výbavy dětské postýlky. Pro dokonalou jemnost a dlouhou životnost jsme zvolili prostěradlo JERSEY ve žluté barvě. Stejně tak, jako povlečení, i toto prostěradlo splňuje certifikaci o nezávadnosti látky pro děti do tří let Oeko-tex Standard 100.

farma-povleceni
farma-povleceni

Pro Alexovu postýlku jsme použili tyto produkty:

 

2. Bavlněné povlečení s motivem Bagrů

Povlečení s Bagry zaujme každého malého klučinu, který s bagry a náklaďáky chodí i do postele. Stejně tak, jako předchozí povlečení Farma jej naše švadlenky vyhotovily v rozměru 90x130 cm a 40x60 cm. Povlečení Vám pro své skvělé vlastnosti vydrží stálobarevné i po mnoha oprání a to hlavně díky vysoké gramáži 145 g/m2 a kvalitě hladké 100% bavlny.

bagry-povleceni
bagry-povleceni

O jaké produkty povlečení doplnit?

Dopravních prostředků není nikdy dost a jelikož po nich prahne nejedno klučičí srdíčko, rozšířili jsme naši nabídku motivů také například o Hasičská auta. Jen se podívejte jak jim to spolu sluší!

 

Pocit pohodlí a příjemné atmosféry zajistí hladký polštář Standard. Prostěradlo JERSEY jsme tentokrát zvolili v bílem provedení.

bagry-povleceni
bagry-povleceni

K bagrům jsme použili tyto produkty:

 

Líbí se Vám Alexova nová postýlka? Podívejte se na výběr dalších TOP 6 povlečení podle oblíbenosti.

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč