Jak vybavit koupelnu kvalitním bytovým textilem za rozumnou cenu

Jednoduchý a jednotný styl, to je základní stavební kámen, kterého by se měla držet každá hospodyňka. Nikdo totiž nemá rád, když je interiér přeplácaný a plný věcí, které tam již dávno nepatří. Proto je potřeba při výběru bytového textilu do koupelny dbát jednoduchých pravidel a zaručíme vám, že potom budete nadšení nejen vy, ale i každá návštěva, která k vám domů zavítá.

Jednotný styl a výběr barev

Při výběru veškerého vybavení koupelny, jako jsou ručníky, osušky a koupelnové předložky je důležité zhodnotit barvu vaší koupelny a podle toho následně vybírat. Všeobecně platí, že bílá barva nic nezkazí, proto ji můžete většinou využít do každého interiéru, nicméně vždy je vhodné pěčlivě vybrat druhou barvu do kombinace.

Barvy a styl koupelnových předložek

U koupelnových předložek platí stejná pravidla, jako u ručníků. Vždy byste měli vybírat koupelnové předložky ve stejné barevné variantě, jako jsou ručníky a osušky, aby nepůsobily jako pěst na oko v uhlazeném koupelnovém prostředí.

Jednotný výběr materiálu vám usnadní práci

Když se budete rozhodovat pro nové vybavení koupelny, vždy přemýšlejte také nad tím, jak budete muset o ručníky, osušky a koupelnové předložky pečovat. Proto doporučujeme vybavit koupelnu vždy v jednotném stylu a to hlavně co se týče materiálu. Každý materiál totiž vyžaduje jinou péči při praní a sušení, proto předejdete případným komplikacím, při praní více materiálů najednou.

Dostupné varianty ručníků a osušek

Naše tipy na Goldea.cz

Skvělou variantou je nyní kombinace klasicných froté ručníků s bordurou pruhů a koupelnových předložek nožky. Nejen, že se tyto produkty vyrábí ve stejném barevném odstínu, ale dokonce je můžete prát dohromady.

Věříme, že jsme vám přiblížili výběr bytového textilu do koupelny a utvrdili vás v tom, že ne vždy je potřeba něco extra. Skvělým důkazem jsou již výše zmíněné froté ručníky a koupelnové předložky se vzorem nožky, které rozhodně nepatří k nejdražším variantám, ale účelově vám poslouží skvěle.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
1350 odběrných míst po celé ČR a SR