Publikováno dne 3.3.2023

Nádech svěžesti do vašeho domova s jarními motivy

Nové dekorační látky, nové svěží barvy i nové motivy potisků. Tak vypadá u nás příprava na svátky jara. Kdy si rozzářit byt novými textilními doplňky, když ne s probouzející se přírodou a teplými slunečními paprsky?

 

 

Jednou z příležitostí k obnově a vylepšení domácnosti jsou blížící se Velikonoce. Pro tuto sváteční příležitost jsme připravili dva zbrusu nové motivy. Jedním z nich jsou jarní květiny na bílém pokladu a dalším třeba veselí velikonoční zajíčci s něžnými kuřátky a barevnými vajíčky. Stačí prostřít ubrus na stůl a přivítat koledníky.

O nové jarní potisky byl již počátkem roku takový zájem, že dva ze čtyř motivů byly zcela vyprodány. Ale nebojte se, zásoby stále doplňujeme a vy můžete oživit svůj byt třeba o život v přírodě nebo kvetoucí jaro.

Potisky jsou oblíbené také v kategorii látek pro děti, protože ty se dokáží radovat z každého pestrého motivu. Oblíbená jsou zvláště zvířátka, proto jsme připravili hned tři nové motivy. Zvířátka v džungli, na safari a na prázdninách.

Stále roste zájem také o jednobarevné látky, proto připravujeme zcela novou paletu barev klasických bavlněných pláten. Sledujeme módní trendy a vybíráme pro vás nové odstíny. Sledujte novinky na našem e-shopu, kde se budou postupně objevovat mezi produkty.

Jednou z jarních novinek je kvalitní dekorační jednobarevná látka Rongo. Je oboustranně hladce tkaná a krásně splývavá, proto je zvláště vhodná k ušití závěsů a polštářků. Látka je vyrobená ze 100% polyesteru, snadno se udržuje a nemusí se žehlit.

Látky Rongo nabízíme jak v barvě bordó, která se nejvíce blíží letošní barvě roku zvané Magenta, tak v mnoha zářivých jarních barvách. Jasně zelená, meruňková, žlutá, inkoustově modrá interiér oživí, tlumené přírodní barvy naopak dají vyniknout bílým stěnám či designovým kouskům nábytku.

Těší nás, že Goldea stále roste a přibývá nám zákazníků i objednávek o desítky procent. Cítíme to jako velký závazek, proto pro vás kromě nových produktů připravujeme i novou grafiku, nový web a nové logo firmy. Už teď se těšíme na vaše reakce!

 

Michal Kempa a Ondřej Boček, majitelé sítě e-shopů Goldea

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč