Ložní povlečení české výroby 240x220 cm

Kvalitní povlečení 240x220 cm vám nabízíme v několika různých materiálech. Ty se liší gramáží a původem vlákna, díky čemuž mají jednotlivé druhy odlišné vlastnosti a vy si tak můžete vybrat to ideální povlečení pro vás. Nabízíme bavlnu v různých provedeních (krep, damašek, flanel, satén), len i syntetické tkaniny (například mikroplyš a mikrovlákno).

Naše povlečení 240x220 cm je vyrobeno v českých dílnách a vyniká svou stálostí tvarů i barev a dlouhou životností. V nabídce najdete množství různých motivů i barev. Pokud si koupíte povlečení 240x220 cm, tak se se vám jistě bude hodit i stejně barevné prostěradlo z naší nabídky. Většina modelů je vybavena zapínáním na zip, některá jsou opatřeny knoflíčky - sledujte vždy popisek produktu, ve kterém tyto informace najdete.

Celkem 25 položek

Vybírejte nejlepší povlečení 240x220 cm na trhu

Jelikož v posteli strávíme téměř třetinu svého života, měli bychom klást velký důraz na to, jaké ložní povlečení a prostěradla používáme. Nejen barva, ale hlavně materiál a rozměry povlečení jsou důležitým kritériem výběru. Kvalitní česká povlečení 240 x 220 a 2ks 70 x 90 cm jsou sázkou na jistotu. Naše povlečení vám nejenom že vydrží dlouhá léta; pomohou vám také navodit příjemný spánek. Výběr variant povlečení 240x220 cm zahrnuje jak jednobarevné, tak i vzorované modely

Jak poznat, že jste zvolili rozměr správně?

Přeměřte si lůžkoviny, zejména přikrývku, abyste si byli jistí, že vám rozměr povlečení 240 x 220 a 2ks 70 x 90 cm bude vyhovovat. Špatně zvolené rozměry povlečení mohou způsobit shrnování lůžkovin. Jak poznáte správnou velikost povlečení? Pokud jste si koupili přikrývku s danými rozměry 240x220 cm, budete shánět povlečení s totožným údajem. V případě, že informace od výrobce či prodejce lůžkovin nemáte, nezbyde vám nic jiného, než použít metr a lůžkoviny přeměřit.

Volte kvalitní materiály

Rozeznejte snadno kvalitní povlečení od nekvalitního. Kontrolujte gramáž materiálu a také pevnost švů; čím více jich na rubu najdete, tím více spoj vydrží. Důležitá je však také správná údržba. Většinu druhů bavlny můžete prát na teplotu 60°C, což je teplota, která ničí choroboplodné zárodky. Umělá vlákna a len je nutné prát na teploty nižší (do 40 °C).


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
8977 výdejních míst po celém Česku