Metrážový textil

Naše nabídka metrážového textilu je velice pestrá. Nabízíme Vám bohatou nabídku látek, záclon a řasících stuh, plyšů a umělých kožešin, PVC ubrusovin a vatelínů. Mezi nejprodávanější látky patří látky ze 100% bavlněného plátna nebo dekorační látky. Oba materiály látek Vám nabízíme v jednobarevném provedení nebo potisknuté kvalitním stálobarevným vzorem.

Látky začínáme stříhat od 0,5 m. Na skladech je nespočet rolí látek o šířce 20 m, tudíž máme mnoho zásob. Máme pro Vás připravené i nestandardní materiály, které Vám poslouží na pracovní oděvy. Mezi speciální látky patří například teflonové látky, které mají teflonovou úpravu, díky které odpuzují vodu a jsou odolné proti znečištění tekutinami.

Nezáleží na tom, jestli jste profesionální švadlena nebo šijete výrobky jen pro sebe a své blízké. Na naší stránce bytového textilu najdete velmi širokou škálu materiálů a barev. Věříme, že naše prvotřídní kvalita uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Všechny námi nabízené produkty jsou kvalitní české výrobky.

Filtrujte zboží dle parametrů
Celkem 661 položek

Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
4660 výdejních míst po celém Česku