Metrážový textil

V nabídce metrážového textilu najdete nejen různé druhy látek, ale i záclony, PVC ubrusy nebo umělý plyš. Na e-shopu si můžete objednat metráž od 0,5 metru po celé role, vždy jsme připraveni vyhovět vašim potřebám.

Odměříme vám právě tolik bavlněné či dekorační látky, kolik potřebujete k ušití dekorací pro váš domov či vlastního povlečení. A kdyby vám pochybělo, pošleme další balíček. Platí to i pro další tkaniny jako je lehátkovina nebo zatemňovací látka, případně látka s teflonovou úpravou proti znečištění. V metráži si můžete vybrat i praktické PVC na ubrusy nebo klasické záclony v různé šířce a v mnoha různých vzorech. U záclon nabízíme i další služby, například boční obšití nebo našití řasicí pásky. Tyto doplňky lze koupit také samostatně.

Oblíbenou kategorií metrového textilu jsou měkounké plyše a umělé kožešiny. Z nich si můžete ušít nadýchané přehozy na křesla či pohovku. Vypadají skvěle a snadno se udržují. Dopřejte si skutečné pohodlí s naším metrážovým textilem v té nejvyšší kvalitě.

Filtrujte zboží dle parametrů
Celkem 605 položek

Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9030 výdejních míst po celém Česku