Luxusní černé dětské povlečení 140x200 cm

Celkem 3 položky

Vyberte k dětskému povlečení 140 x 200 a 70 x 90 cm vhodné prostěradlo 

V dětských motivech nabízíme povlečení i dětská prostěradla. Slaďte celou postel do jednoho motivu nebo nechte vyniknout vzory v kombinaci s jednou výraznější barvou. Vyzkoušejte například povlečení s motivy růžových srdíček doplněné o šedé prostěradlo. Nebo naopak vyberte prostěradlo s výrazným motivem zvířátek a k někomu přidejte jednoduché zelené dětské povlečení. S povlečením slaďte i další dětský bytový textil, mezi který patří deky, polštáře nebo závěsy.

Jak prát černé dětské povlečení 140 x 200 a 70 x 90 cm

Jak prát dětské povlečení? Nejdříve ho otočte naruby a zapněte zip. Perte odděleně bílé a barevné povlečení. Jestli na černé dětské povlečení 140 x 200 a 70 x 90 cm použijete prací prášek nebo gel je na vás. Prací prášek se hodí více na skvrny a gel se snadněji rozpouští ve vodě. U pracích tablet nemusíte používat aviváž a jsou ideální pro bílé dětské povlečení. U malých dětí volte speciální přípravky, které nedráždí citlivou pokožku miminek. Povlečení perte na 40 až 60°C. Odstraníte tak všechny případné bakterie a roztoče, které se v povlečení mohou přirozeně nacházet. 

Jak změřit potřebnou velikost černého dětského povlečení

Před nákupem černého dětského povlečení 140 x 200 a 70 x 90 cm si pečlivě změřte přikrývku a polštář a porovnejte ji s rozměry dětského povlečení. Postačí vám k tomu krejčovský metr. Naměřený rozměr přikrývky a polštáře by měl odpovídat rozměrům povlečení, případně povlečení může být o 5 cm větší.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
6481 výdejních míst po celém Česku