Nová kolekce povlaků na polštářky ve stylu Provence

Jaro se probouzí všude kolem nás a již brzy uvidíme všechno kolem rozkvétat. Do té doby však můžete dopřát rozkvět svému domovu díky našim úžasným dekorativním povlakům na polštářky. Připravili jsme pro vás 4 varianty různých motivů levandule ve stylu Provence.

Kam se nejvíce hodí tyto polštářky?

Vzhledem k tomu, že se jedná o dekorativní povlaky, je třeba myslet na to, že neslouží jako klasický polštář. Své využití nejlépe najdou v obývacím pokoji, který je laděný do světle fialových barev nebo je celkově zařízený ve stylu Provence. Polštářky můžete použít jako dekoraci například na sedací soupravu.

Dobrá zpráva pro všechny milovníky Provence stylu!

Vzhledem k vysoké oblíbenosti těchto vzorů se pro vás snažíme zajistit co nejvíce zboží a materiálů v tomto stylu. Budete tak moci vyladit svůj interiér k dokonalosti až do posledního detailu. Již nyní můžete zakoupit PVC ubrusy ve stylu Provence a pro všechny domácí švadleny máme také krásné levandulové látky. Na dalším sortimentu poctivě pracujeme a o novinkách vás budeme informovat.

  

Věříme, že jsme se vám trefili do vkusu a vyberete si u nás přesně to, co ještě u vás doma postrádáte. Pokud máte přání, které byste v našem sortimentu rádi viděli, nebojte se nám napsat a my uděláme vše pro vaši spokojenost.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
1350 odběrných míst po celé ČR a SR