Publikováno dne 24.6.2022

Změna, na kterou jsme se dlouho těšili! Představujeme Vám nové prostory Goldea

Zatímco virtuální e-shop můžete zvětšovat dle libosti, firmu stojící za ním nikoliv. Ve skutečném světě mohou dalšímu rozvoji firmy bránit limity finanční, prostorové i logistické. Proto jsme museli se stoupajícím počtem objednávek, větší nabídkou výrobků a rostoucím počtem zaměstnanců udělat zásadní rozhodnutí: Přestěhovat se. Jen pár metrů od našich původních prostor vyrostla moderní třípodlažní hala. Goldea má stejnou adresu, ale zbrusu nové prostory.

Stavba nové haly

Stavba nové haly: březen 2021

Stavba nové haly

Stavba nové haly: květen 2021

Stavba nové haly

Stavba nové haly: červenec 2021

Stavba nové haly

Stavba nové haly: listopad 2021

V přízemí jsou skladové prostory, v prvním patře open space kancelář s jednacím stolem a prostorem pro obchod a prezentaci firmy. A ve stejném patře sídlí i celá expedice. Ve druhém patře připravujeme kanceláře pro současné i nové zaměstnance. Očekáváme, že 
téměř desetinásobně větší prostory haly vyřeší potřeby naší firmy nejméně na dva roky.

Skladové prostory

Přízemí: skladové prostory

Kancelář s jednacím stolem

Kancelář s jednacím stolem

Expedice

Expedice

Expedice zásilek

Expedice zásilek

Pro letošní rok počítáme s růstem obratu o 30%. Nové prostory nám pomohou zvládat plynulou expedici objednávek, aby naši zákazníci dostali objednané výrobky včas a v pořádku. Pro stěhování jsme zvolili léto, abychom se připravili na vánoční špičku, kdy budeme zpracovávat odhadem až 2 tisíce zásilek denně. A jsme připraveni zastavět regály klidně celou firmu, abychom to zvládli. Tradičně za pomoci brigádníků i pracovníků z kanceláří, kteří se stávají členy expedičního oddělení. Velmi nás to spojuje, když táhneme všichni ve firmě za jeden provaz.

Kancelář

Kancelář: stavění regálů a stolů

Kancelář

Kancelář: stavění regálů a stolů

Kancelář

Kancelář: stavění regálů a stolů

Kancelář

Kancelář

Ukázalo se to i v případě stěhování firmy za plného provozu. Dopoledne jsme usilovně pracovali, abychom splnili všechna přání zákazníků. A odpoledne, večer i o víkendu jsme skládali nový nábytek, stěhovali kanceláře i sklady. Přesunuli jsme celou firmu za sedm dní a nocí. A nikdo ze zákazníků ani partnerů firmy nic nepoznal. Soustředíme se nyní na perfektní servis a nové výrobky. Plánujeme rebranding značky i expanzi na další zahraniční trhy. Po Rumunsku a Maďarsku chceme získat zákazníky ve Slovinsku a v Polsku. Současnou ekonomickou krizi nevnímáme jako hrozbu, ale příležitost. A díky tomu stále rosteme.

Přesto jsme to pořád my, parta nadšených mladých lidí. Pamatujeme si jména našich top zákazníků. Osobně vše balíme a chystáme. Máme velkou radost, že při opakovaných nákupech roste hodnota objednávek. Díky tomu víme, že jste s kvalitou našich výrobků spokojeni. Je vás už přes sto tisíc, ale klidně o nás řekněte i svým přátelům. My jsme připraveni!

 

Michal Kempa a Ondřej Boček, majitelé sítě e-shopů Goldea

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč