Novinky mezi vánočními motivy

Hitem letošních Vánoc je kombinace černé a bílé. Jakkoliv netradiční se to může zdát, potisk černých stromečků na bílém podkladě si prostě zamilujete. Je jednoduchý a výrazný zároveň. Vypadá skvěle na velké ploše ložního povlečení i na malé prostírce u stolu. I menší potisk je díky kontrastu barev nepřehlédnutelný a rozhodně se hned tak neomrzí. 

Vánoční motiv černých stromečků

 

Druhý trend je přesně opačný. Klasické vánoční červené káro s kombinací zelené je tak trochu návratem do dětství. Proto se vrátilo mezi nejoblíbenější vánoční motivy v celém bytovém textilu. Kárované bavlněné povlečení nebo i kombinace károvaného polštáře a tmavě zeleného povlečení peřiny úplně láká k popíjení svařáku v posteli a sledování pohádek v televizi. Červený károvaný ubrus rozsvítí každý jídelní kout, stejně jako závěsy, podsedáky, prostírky. 

vánoční károvaný motiv

 

Novinkou mezi vánočními motivy, která se okamžitě vyšvihla mezi bestsellery, je zasněžená zimní krajina, z níž občas vyskočí jasně rezavá liška. Chaloupka s bílou střechou i stromy s čepicemi ze sněhu vytvářejí pocit pohody a klidu, jemné barvy se hodí na drobné dekorace i dlouhé závěsy či povlečení. 

Vánoční povlečení - vzor zimní krajina

 

Nabídka vánočních potisků na našich výrobcích i v metráži je tak bohatá, že si vybere opravdu každý. Nechybí ani vánoční motivy oblíbené zákazníky už několik sezon. Vánoční hvězda v jasně červené barvě, exkluzivní stříbrné nebo zlaté látky se třpytkami, jeleni a srnky v zasněženém lese nebo hvězdičky na červeném, zelené či bílém podkladě. 


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9379 výdejních míst po celém Česku