Publikováno dne 8.2.2023

Objevte povlečení Duo, jedinečné kombinace vzoru a plných barev

 

Jednobarevné, nebo vzorované? Pokud se nemůžete rozhodnout, jaké povlečení si pořídit do své ložnice, buďte jako chytrá horákyně. Zkuste kombinaci jednobarevného provedení s potiskem.

V posteli se tak budete moci obracet nejen vy, ale i vaše peřiny. Pokud máte náladu na veselý vzor, užijete si dosyta stranu s potiskem. A když vás přepadne touha po stylu a jednoduchosti, jednoduše dáte vyniknout velké jednobarevné ploše na druhé straně. A platí to samozřejmě i pro povlaky na polštáře.

 

 

Možnosti oboustranného povlečení oceníte zvláště v manželské posteli, která může barevně ladit, i když jeden bude spát pod eukalypty a druhý zvolí záplavu limetkové barvy. Nebo vás jednoduše nějaký vzor či barva po pár dnech omrzí. Nemusíte hned převlékat peřiny, stačí je otočit, a je to! Pro slunné jarní a letní dny si zvolte svěží pastelové barvy a veselé potisky, v chladnějším období klidně sáhněte po klasickém červenozeleném káru nebo neutrální šedé.

 

      

 

Vybírejte si pečlivě nejen vzor a barevnou kombinaci, ale především kvalitu. České výrobky ze 100% bavlny mají dlouhou trvanlivost a jsou stálobarevné. Když si vyberete dobře, může s vámi vaše povlečení prožít spoustu let v dobré i ve zlém, v létě i v zimě a bude vám sloužit až do roztrhání.

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč