Tyrkysové oválné ubrusy 40 x 80 cm

Kvalitní tyrkysové oválné ubrusy 40 x 80 cm jsou velmi těžce sehnatelné, ale u nás si určitě vyberete. Nabízíme oválné ubrusy 40 x 80 cm v originálních motivech, které zakoupíte pouze u nás. Nabízíme jak jednobarevné tyrkysové bavlněné ubrusy 40 x 80 cm ve tvaru oválu, tak také dekorační se vzorem či s teflonovou vrstvou.

Při výběru nového ubrusu potřebujete znát rozměr stolu, od kterého se odvíjí rozměr ubrusu. U ubrusů doporučujeme přesah alespoň cca 15 cm z každé strany.

Nenašli jste tyrkysové oválné ubrusy 40 x 80 cm, které by se Vám líbily? Naše švadlenky Vám rády tyrkysové oválné ubrusy ušijí a to v jakémkoliv rozměru nebo z jakékoliv látky z naší nabídky.

 
16 rozměrů
Bavlněný ubrus TYRKYSOVÝ - oválný Bavlněný ubrus TYRKYSOVÝ - oválný
Bavlněný ubrus TYRKYSOVÝ - oválný
Ušijeme pro vás
od 159 Kč
 
16 rozměrů
Bavlněný ubrus KANAFAS - vzor kostka velká štep tyrkysová - OVÁLNÝ
 
16 rozměrů
Bavlněný ubrus KANAFAS - vzor kostka malá tyrkysová-hnědá - OVÁLNÝ
Celkem 4 položky

Oválné ubrusy jsou velmi oblíbené, avšak velmi těžce sehnatelné. V naší nabídce najdete desítky kvalitních ubrusů v mnoha rozměrech, barevných kombinacích a materiálech. Dělíme ubrusy na bavlněné, dekorační a teflonové oválné ubrusy. Všechny námi nabízené ubrusy se šijí v našich šicích dílnách, proto se jedná o kvalitní český výrobek.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
3335 výdejních míst po celém Česku