Publikováno dne 9.9.2022

Podzimní novinky z Goldea

Až se zima zeptá, co jsme dělali v létě, máme připravený celý seznam novinek! Řadu z nich už můžete rovnou vyzkoušet nebo sbírat inspiraci pro nadcházející sezonu.

Tak jako každý měsíc, i v září najdete v naší nabídce několik nových produktů či vzorů. Jedním z nich ložní povlečení Deluxe, které je ušito z prémiové bavlny renforcé. Krásný hebký materiál připomíná bavlněný satén a vybrat si můžete z prvních devíti krásných vzorů povlečení.

Na skladě už máme opět oblíbený vzor bavlněného plátna s názvem Svěží letní louka a Květy sakury, což jsou dva nejoblíbenější motivy pro ložní povlečení, závěsy nebo ubrusy. Pokud rádi šijete a zdobíte svůj domov, můžete se zásobit látkou na celou zimu.

Novou službou, kterou jistě ocení majitelé polštářků různých velikostí, je úprava rozměru povlaku na polštář. Pokud si zakoupíte naše povlečení a nevyhovuje vám standardní rozměr povlaku 70x90 cm, můžete si nechat ušít povlak na polštář na míru. Více se dočtete v našem magazínu.

Pro časopis Zlínský Patriot poskytli jednatelé firmy Goldea Michal Kempa a Ondřej Boček rozhovor, ve kterém zavzpomínali na začátky podnikání a prozradili i velké plány do budoucna. Článek má název Chceme růst až do nebe.

Zásadní událostí září 2022 je vstup firmy Goldea na polský trh. Pracujeme na překladech pro polskou verzi e-shopu a těšíme se, jak po rumunském, slovenském a maďarském trhu pronikneme i k našim severním sousedům.

Na e-shopu pracujeme na ještě lepším zobrazování našich produktů. Fotografie budou tak reálné, že na nich uvidíte i strukturu materiálu a dostanete přesně takový výrobek, jaký při objednávce uvidíte na svém displeji.

Venku ještě svítí slunce, ale my už tvrdě pracujeme na vánoční sezoně. V létě jsme se definitivně přestěhovali do nové haly, takže jsme připraveni zvládat všechny vaše objednávky, i kdyby jich bylo dvakrát více.

S rostoucím počtem objednávek rozšíříme expediční tým, připravujeme skladové prostory, zajišťujeme nové šicí dílny pro další spolupráci, abychom zvládali vyřizovat poptávky bez prodlení. Předzásobujeme se zbožím i obalovým materiálem, takže dárky pod stromeček k vám zaručeně dorazí včas.

A samozřejmě – na Vánoce připravujeme nové zajímavé vzory v netradičních barvách, které dodají interiéru neokoukaný styl. Taky se tak těšíte na Ježíška?

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč