GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC - pro produkty označené skladem při objednání do 13.12. Produkty označené šití na míru do 5.12.2018.
x

Povlaky na polštáře z kanafasu

Dekorativní povlaky na polštáře kanafas Připravili jsme pro Vás rozsáhnlou nabídku povlaků na polštáře z oblíbené látky kanafas - Indie. Vybírat si můžete různých barevných a vzorových variant, kde zajisté naleznete povlak přesně podle Vašich požadavků. Povlaky na polštáře z látky Indie jsou navrženy do různorodých barevných kombinací, proto věříme, že u nás vyberete povlak, který dokonale doplní Váš interiér. Velmi nám záleží na špičkové kvalitě prodávaného zboží, proto všechny povlaky na polštáře pochází od prvotřídního českého výrobce.

Povlaky na polštáře z pestře tkané indické bavlny

Povlečte si polštáře krásnými povlaky z látky Indie a zútulněte si tak i Vaši domácnost. Povlaky na polštář proměníte každý obyčejný polštář v originální kousek. A co je výhodou, povlaky na polštář z látky Indie pořídíte téměř za hubičku a můžete tak častěji měnit vzhled svého interiéru právě těmito dekoračními povlaky na polštáře. Povlaky jsou dostupné v atraktivních barevných kombinacích a v několika rozměrech. Polštářky s těmito povlaky z kvalitní látky Indie si můžete naaranžovat na pohovku v obývacím pokoji, na postel v ložnici nebo v dětském pokojíku a kostkované varianty se budou krásně vyjímat třeba i na Vaší chatě či chalupě.