Oranžové krepové povlečení 140x200 cm

Naše oranžové krepové povlečení 140x200 cm je vyrobeno ze 100% měkčené bavlny s krepovou úpravou. Díky této úpravě je jeho povrch lehce zvrásněný a vytváří tak typický efekt právě pro tento typ povlečení. U nás najdete bohatou nabídku kvalitního oranžového krepového povlečení 140 x 200 a 70 x 90 cm od českého výrobce a s certifikátem Oeko-Tex Standard 100. Ten vám zaručí, že při výrobě nebyly použity žádné zdraví škodlivé látky.

Celkem 1 položka

Jaké výhody má krepové povlečení?

Krepové povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny s typicky zvrásněným povrchem. Tento materiál má několik velkých výhod. 

  • rychle schne a nemusíte ho žehlit,
  • je velmi odolný a pevný,
  • u nás pořídíte krepové povlečení od českého výrobce,
  • všechny látky mají certifikát Oeko-Tex Standard 100, který zaručuje zdravotně nezávadný materiál.

Barvy a vzory krepového povlečení

Nabízíme velké množství barev a vzorů. Je jen na vás, jestli dáte přednost jemné béžové nebo výrazné červené. Milovníkům rustikálního stylu doporučujeme krepové povlečení s jemnými vzory květin. Veselé puntíky a výrazné vzory zase rozzáří každou ložnici. 

Jak vybrat velikost povlečení 

Při výběru správné velikosti povlečení je důležité znát rozměr vašich přikrývek. Velikost povlečení by měla odpovídat velikosti deky a polštáře. Jinak bude látka příliš velká nebo naopak malá. 

Nejčastější rozměry povlečení jsou buď klasické nebo atypické. Atypické bývají o několik centimetrů širší nebo delší než je běžné. Před nákupem si proto vždy změřte přikrývky krejčovským metrem. 

Rozměry povlečení na jednolůžko

Přikrývka na jednolůžko se vyrábí v rozměrech 140x200 cm. Polštář má míry 70x90 cm. Existuje také prodloužená varianta přikrývek ve velikosti 140x220 cm.

Rozměry povlečení na dvoulůžko

Takzvané francouzské ložní povlečení je určené pro dvoulůžkovou manželskou postel, kdy s partnerem sdílíte jednou přikrývku. Toto povlečení obsahuje dva povlaky na polštář a jeden povlak na přikrývku. Nejčastěji se setkáte s rozměry 200x200, 220x200 a 240x200 cm, ale existují i další varianty.
 


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
4630 výdejních míst po celém Česku