Kvalitní pracovní ručníky

Připravili jsme pro Vás speciální kategorii pracovních ručníků, které se skvěle uplatní nejen ve vaší dílně nebo garáži. Kvalitní pracovní ručníky jsou vyrobeny tak, aby byly dostatečně odolné, praktické a účelové pro využití při práci.

Vybírat u nás můžete z různých barevných variant a vzorů, proto věříme, že si zajisté vyberete. Záleží nám také na kvalitě a zpracování výrobků, proto všechny pracovní ručníky pochází od prvotřídního českého výrobce.

Filtrujte zboží dle parametrů
Barva:
Dostupnost:
Celkem 2 položky

Bavlněné a vaflové pracovní ručníky nejen do dílny a továrních závodů..

Pracovní bavlněné a vaflové ručníky najdou uplatnění jak ve Vaší domácnosti, tak i v dílně. Jsou, díky své vysoké savosti a odolnosti,nepostradatelné při namáhavé fyzické práci a provozních podmínkáchi při častém používání. Jejich předností je také dlouhodobá životnost. Kvalitní pracovní ručníky jsou na Goldea.cz dostupné v mnoha barevných kombinacích a vzorech. Neváhejte a pořiďte si bavlněný nebo vaflový pracovní ručník v klasické šedé, černé, hnědé nebo i červené a tyrkysové variantě. Pracovní ručníky se hodí jak kutilům do dílny, tak do větších továrních závodů, kde se klade důraz na dlouho životnost.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9349 výdejních míst po celém Česku