Publikováno dne 24.5.2024

Goldea: Z florbalového hřiště do světa bytového textilu

Příběh Goldea se začal psát před více jak 15 lety na florbalovém hřišti. Dva kamarádi, Michal a Ondra, místo hokejek svírali v rukou sny a plány do budoucna. Tehdy ještě netušili, že jejich přátelství povede k něčemu mnohem většímu – k e-shopu s originálním bytovým textilem, který si nyní získává srdce lidí po střední Evropě.

Začalo to nevinně

Michal a Ondra se pustili do online podnikání a založili společně webové studio. S odstupem času však zjistili, že to není úplně ono. Rozhodli se vytvořit vlastní e-shop, čemuž předcházelo hledání ideálního dodavatele. V tom jim do cesty vstoupila perfektní příležitost – šance proměnit jejich vizi v realitu. I když v tomto oboru neměli žádné zkušenosti, nabídky se s nadšením chopili a společnými silami začali odkrývat tajemství světa bytového textilu. Cesta nebyla jednoduchá. Museli se učit, zdolávat překážky a čelit neúspěchům. Ale nevzdali se. Společně táhli na branku a s každým krokem se jejich sen stával silnější a silnější.

Gól, psal se rok 2016

V roce 2016 spatřil světlo světa e-shop s jedinečným bytovým textilem ze Zlína – Goldea. Originální designy a láska českých švadlenek, vložená do každého stehu, si postupně získaly srdce tisíců zákazníků v Česku, na Slovensku, v Rumunsku, v Maďarsku a Polsku. Goldea se stala synonymem pro kvalitu, pohodlí a krásu v domovech.

Michal a Ondra: "Tehdy na florbalovém hřišti jsme si ani ve snu nepředstavovali, že vůbec nějaká Goldea bude existovat a že přeroste v něco tak velkého. V prostor, který tvoří domov. Prostor, který roste s námi, ale i s vámi, našimi zákazníky."

Goldea není jen e-shop. Je to příběh o přátelství, odhodlání a lásce k domovu. Je to příběh o tom, že sny se mohou stát skutečností, když do nich vložíme srdce a táhneme za jeden provaz.

Děkujeme, že jste součástí našeho příběhu!

Tým Goldea

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč