Hotelová prostěradla

Hotelová prostěradla jsou pro nás čímsi speciálním a právě proto jsme se na tuto kategorii ještě více zaměřili. Vyberte si z naší nabídky hotelových prostěradel a dopřejte svým klientům zasloužený a pohodový odpočinek. Nabízíme Vám bavlněná prostěradla s napínací gumou nebo prostěradla bez napínací gumy - plachty

Prostěradla s napínací gumou mají všitou gumu, díky které skvěle drží na matraci a Vy se tak už ráno nemusíte zdržovat úpravou nerovnosti prostěradla. Dále máme potom pro Vás připravené prostěradla bez napínací gumy neboli plachty, které jsou oproti prostěradlům s napínací gumou velmi jednoduché na použití. Bude Vám stačit, když je jen natáhnete přes lůžko.

Oba typy prostěradel jsou ušité ze 100% bavlny o gramáži 145g/m2. Prostěradla Vám nabízíme v mnoha běžných rozměrech.  

Kvalitní hotelová prostěradla do hotelů či penzionů

Rozmazlujte i Vy své hosty tak, aby se k Vám vždy rádi vraceli. Nabízíme kvalitní hotelová prostěradla od českého výrobce, ve kterých se sladce vyspí nejeden zákazník. Prostěradla krásně zapadnou do interiérů hotelů, penzionů nebo jiných ubytovacích a rekreačních zařízení. Hotelová prostěradla nabízíme v několika barevných variantách a je vhodné je zkompletovat s ložním povlečením, které také naleznete na Goldea.cz. Navíc jsou tato prostěradla vysoce odolná proti oděrům a opotřebení i při častějším praní, které je v hotelech nezbytné. Jistě oceníte také fakt, že prostěradla slouží jako kvalitní chránič matrací a tím prodlužují jejich životnost a šetří Vaše finance. Hotelová prostěradla jsou dostupná v několika rozměrech, ať už na jednolůžko či dvojlůžko.