Publikováno dne 2.3.2023

Pusťte své děti do džungle za zvířátky

Kdyby si děti mohly samy vybrat, v jakém světě chtějí žít, určitě by tam nechyběla zvířátka. Barevná a veselá. Pusťte své děti do džungle, na safari nebo na prázdniny s novými potisky, které si oblíbíte na první pohled i dotek. Goldea připravila hned tři novinky v dětském sortimentu.

První potisk je divoký jako džungle, v níž je třeba zvířátka hledat mezi palmovými listy. Opičáci, tygr i lev s mohutnou hřívou září žlutými a okrovými barvami, zatímco africká příroda je samozřejmě zarostlá zelení. Pokud hledáte klidnější potisk se zvířátky způsobně usazenými, tak se podívejte na motiv safari. Bílý podklad působí uklidňujícím dojmem a zebra, hroch či žirafa jsou ještě malí a roztomilí, netřeba se jich bát.

Zvířátka na prázdninách je název poslední novinky pro děti. A jak jinak se vydat za dobrodružstvím než nasednout na motorku, do auta nebo řídit autobus. Ježek, zajíc, medvěd i ostatní zvířátka už v lese postavila stan a těší se na všechny malé nezbedy.

Bavlněné plátno nejvyšší kvality, s certifikátem zdravotní nezávadnosti a dlouhou trvanlivostí barev, si můžete koupit jako metráž v šířce 160 cm. V nových designech nabízíme i závěsy do dětského pokoje, povlečení do postýlky i postele, povlaky na polštářky, dokonce i napínací bavlněné prostěradlo s gumou po obvodu, které pevně drží na místě i při neklidném spánku.

Dopřejte svým dětem tu nejvyšší kvalitu s motivy, které jim vykouzlí úsměv na tváři. Jaro je za dveřmi a přichází čas veselí a nové energie.

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč