Rok 2020 je za námi. Jaké novinky připravujeme v roce 2021?

Rok 2020 byl jízda. Byl plný neočekávaných situací. Veškeré nákupy se přesunuly na internet a na našem e-shopu se několikanásobně zvýšil zájem o domácí textil nebo o látky na roušky. Náš tým celý rok dělal maximum proto, abychom odbavili velký nápor objednávek. Veškerá naše práce se točila okolo provozu e-shopu a skladu. Novinkou pro nás byly bezpečnostní opatření, zaměstnanci v karanténě nebo zpožděné dodávky produktů. Všechny naše plány z roku 2019 vzaly za své. Práce jsme měli až nad hlavu, ale bohužel jsme neměli žádný prostor pro realizaci chystaných novinek a vylepšení.

Postupně jsme si na nečekanou situaci zvykli a naučili se v ní fungovat. Nyní, na začátku roku 2021, máme opět spoustu energie. A přinášíme vám mnoho novinek. Pojďme se s nimi seznámit.

Nové přebaly produktů

Zásadní změnou v tomto roce jsou nové přebaly produktů. Během března budeme mít všechny přebaly připravené a většinu produktů začneme dodávat v novém balení. Věříme, že si naši novou grafiku zamilujete. Stejně jako my.

 

Nové barvy a motivy

Velmi důležitá je také inovace samotných produktů. V únoru jsme naskladnili nejprodávanější barvy látek Blackout. Z nich pro vás šijeme oblíbené zatemňovací závěsy. Dále u nás najdete nové barvy a motivy dětských látek. Dětský bytový textil pro nás bude prioritou po celý rok 2021. Velcí i malí zákazníci se mají na co těšit.

 
Novinka
5 rozměrů
Dětské bavlněné povlečení do postýlky - vzor 264 růžové safari Dětské bavlněné povlečení do postýlky - vzor 264 růžové safari
 
 
Bavlněné napínací prostěradlo - vzor dopravní prostředky Bavlněné napínací prostěradlo - vzor dopravní prostředky
 
7 rozměrů
Dětský bavlněný závěs - vzor velké barevné puntíky Dětský bavlněný závěs - vzor velké barevné puntíky
Dětský bavlněný závěs - vzor velké barevné puntíky
Ušijeme pro vás
657 Kč od 499 Kč (-24%)

 

Látky v barvách 2021

Barvy letošního roku jsou žlutá a šedá. Více o tomto trendu jsme se rozepsali v jednom z našich článků na blogu, podívejte. Právě v těchto trendy barvách najdete mnoho nových produktů. Jak se vám líbí?

 

Ucelení nabídky produktů

Na našem e-shopu nově najdete mnoho nových barev a motivů. Některé starší kousky ale zmizí. Proč? Chceme vám nabízet jen to nejlepší. Naším cílem je přehledná a ucelená nabídka kvalitních produktů. Vždy si vyberete podle svého gusta, ale množství položek vás nezahltí.

 

Bambusové ručníky naskladněny

Máme pro vás dobrou zprávu. Nové bambusové ručníky budou! Minulý rok jste si je velmi oblíbili a o Vánocích jsme vyprodali téměř celý sklad. Nyní si opět můžete objednat celý set od malého ručníku 30 × 50 cm, přes standardní ručník 50 × 100 cm až po osušku 70 × 140 cm. Hurá!

 

Nová zákaznická sekce

Velkou část našich produktů pro vás šijeme na zakázku. Doba vyhotovení se pohybuje okolo 9 až 15 pracovních dní v závislosti na vytíženosti šicích dílen. Všechny podstatné informace najdete již nyní v našem e-shopu. Navíc pro vás připravujeme zákaznickou sekci, kde budete moci sledovat stav vaší objednávky od jejího vytvoření až po odeslání. Díky této funkcí budete vědět, kdy vaše objednávka opouští náš sklad a kdy můžete začít vyhlížet dopravce.

Doprava balíčků - Zásilkovna

 

Kvalitní zákaznická podpora

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. V případě potřeby se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Všechny kontakty najdete na webu. Pokud vám některý z objednaných produktů nevyhovuje, vyfoťte ho a pošlete nám ho e-mailem. Veškeré reklamace jsme vždy řešili a budeme řešit nadstandardně. Na dobrých vztazích s našimi zákazníky si zakládáme.

Věříme, že vás všechny novinky potěší a ještě více vám usnadní nakupování na našem e-shopu. Děkujeme vám za důvěru v roce 2020. Těšíme se na všechny nové objednávky a spokojené zákazníky.

Vaše Goldea.cz


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
3812 výdejních míst po celém Česku