Kvalitní ručníky a osušky

Celkem 85 položek

Proč koupit ručníky a osušky právě u nás? 

Při výběru ručníků dejte přednost kvalitě před kvantitou. Po několika vypráních poznáte, z jak kvalitního materiálu je ručník vyrobený. I po delší době bude vypadat stále jako nový. 

Vysoká kvalita materiálu i zpracování

Záleží nám na kvalitě materiálu i na pečlivém zpracování. Nabízíme pouze ručníky a osušky, které jsou příjemné na dotyk a které sami s radostí používáme. Ručníky a osušky nabízíme v různých gramážích. Ty se pohybují od 400 g/m2 do 600 g/m2.

Milujete luxusní produkty, které dlouho vydrží? Pak si jistě oblíbíte bambusové ručníky nebo froté ručníky a osušky z kolekce Micro Exklusiv. Jedná se o top řadu ručníků, které jsou velmi jemné, hebké a savé.

Dlouhá životnost ručníků a osušek

Vysoká kvalita ručníků vám zaručí, že i po mnoha vypráních budou stále jako nové. Důležitá je také jejich údržba. Inspirujte se tipy, jak o ručníky pečovat, aby vám dlouho vydržely.

Výjimečná savost, hebkost a jemnost

Naše ručníky jsou nádherně hebké, jemné na dotek a perfektně sají. I po mnoha vypráních si ponechají svou jemnost. Po koupeli se do nich zabalíte a budete se cítit jako v bavlnce. 

Jak prát ručníky a osušky, aby zůstaly jako nové

Aby vám ručníky zůstaly dlouho měkké a svěží, dodržujte při praní několik jednoduchých pravidel: 

1.    Nové ručníky před prvním použitím dvakrát vyperte
2.    Ručníky sušte v sušičce nebo na čerstvém vzduchu. Než je dáte do sušičky, lehce je proklepejte. Na čerstvém vzduchu je sušte raději ve stínu. Barvy by na ostrém slunci brzy vybledly. 

Jak prát jednotlivé materiály ručníků

Každý materiál si žádá jiný přístup. Při správném praní vám ručníky dlouho vydrží, budou měkké a barvy se nezaperou. Praní jednotlivých druhů ručníků jsem se věnovali v článku Jak prát ručníky a osušky?
 


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
5729 výdejních míst po celém Česku