Publikováno dne 6.1.2023

Šikovné ruce českých švadlenek se nahradit nedají

U našich výrobků Goldea se často setkáváte se slovy česká ruční práce. Možná se ptáte, jestli je to jenom marketingová nálepka nebo jestli jde doopravdy o ručně šitý bytový textil? Odpověď najdete hned v prvních vteřinách tohoto videa.

Naměřit látku. Nastříhat. Ušít. Poskládat. Zabalit. Všechny tyto kroky od balíku látky k hotovému výrobku opakují každý den stovky švadlenek v šicích dílnách rozesetých po celém Česku. Žádní roboti ani automatizované linky. Pouze zlaté české ručičky žen, které šijí závěsy, lůžkoviny, ubrusy a další dekorace přesně podle vašich představ. A dělají to s láskou a pečlivostí, protože jim záleží na vaší spokojenosti.

 

 

Česká ruční práce je hodnota, na které si v Goldea zakládáme. Ovšem jsme si vědomi, že učební obor švadlena z českých škol mizí a sehnat kvalifikované švadlenky je stále těžší. Přesto to nevzdáváme a spolupracujeme s desítkami menších či větších šicích dílen. Jen tak můžeme vyřídit vaše objednávky bez prodlevy a udržet výjimečnou kvalitu ruční práce.

Za pár let možná budeme muset využívat střihací či šicí automaty, abychom celý proces urychlili a zlevnili. Ale zatím spoléháme na naše šikovné švadlenky, které možná právě teď sedí u svého šicího stroje a dokončují vaše nové povlečení či závěsy na míru.

 

 

 

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč