Skvělý doplněk, který potěší každé dítě

Zajisté často přemýšlíte, co se do dětského pokoje hodí a co naopak ne. Rozhoduje většinou věková kategorie, do které můžete  Vaše dítě zařadit. Svou roli samozřejmě hraje také fakt, jestli pokoj sdílí více dětí a především, jestli se jedná o holčičky nebo chlapečky.

Co se hodí pro starší děti?

Trendem posledních let jsou sedací pytle, které si zejména starší děti velmi oblíbily. Sedací vaky a pytle jsou lehkou a snadno přemístitelnou variantou klasických křesel. Mezi jejich výhody však patří hlavně jednoduchá údržba, kdy je potřeba jednou za čas doplnit výplň z polystyrenových kuliček. Pytle jsou také oproti klasickým křeslům značně odolnější, nemůže tedy snadno docházet k jejich manuálnímu poškození.

sedací vak
Obr.1: Sedací vak se snímatelným potahem

Pohodlné posezení pro ty nejmenší

Pro mladší děti jsou k dostání velmi oblíbená dětská křesílka. Jedná se o malé molitanové křesílko se snímatelným potahem. Potah lze jednoduše sundat z křesílka a následně prát, což je velmi praktické vzhledem k pravděpodobnosti znečištění malými dětmi. Je k mání taktéž široký sortiment povlaků na dětská křesílka, takže si můžete vybrat vzor, který bude ladit přímo s interiérem dětského pokojíčku. Nejoblíbenější vzory jsou hlavně sovičky, oslíci a Jungle.


Obr.2: Dětské molitanové křesílko se snímatelným potahem - vzor Sovičky


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
1350 odběrných míst po celé ČR a SR