Publikováno dne 30.5.2024

Goldea se opět stěhuje: Nahlédněte do našich nových administrativních a expedičních prostor!

Objednávky se hrnou, produkty se hromadí a náš tým se rozrůstá. Proto jsme se v Goldea rozhodli pro odvážný krok a po necelých dvou letech jsme se opět přestěhovali do nových, výrazně větších prostor.

Stěhování firmy ale není jen o krabicích a stěhování nábytku. Je to o nadšení, změně a nových příležitostech. A do tohoto dobrodružství jsme se vrhli s plnou vervou!

stehovani1 stehovani2

Nové prostory = větší možnosti

Naše nové expediční centrum je trojnásobně větší než to původní. To znamená konec stísnění mezi regály a dostatek místa pro všechny naše produkty a objednávky. Díky tomu můžeme expedovat až 2 000 objednávek denně, a doručit vám tak balíček ještě rychleji.

Nové prostory nám také umožňují častější setkávání se s kolegy a vzájemnou výměnu nápadů. Ať už se jedná o neformální posezení v kuchyňce, brainstormingovou schůzku v zasedací místnosti nebo firemní akci.

stehovani3 stehovani4

Samozřejmě, že s sebou stěhování přineslo i trochu nervozity. Ale jakmile se prach usadil a krabice zmizely, ukázalo se, že to byl krok správným směrem.

stehovani5 stehovani6

Nové cíle a ještě větší zábava

V Goldea jsme se nespokojili jen s novou adresou. Stěhování je pro nás velkým impulsem k dalšímu budování značky, dobývání sociálních sítí a vymýšlení zajímavých novinek. Věřte, že se máte na co těšit!

Sledujte nás a nenechte si nic ujít - Už teď vám můžeme prozradit, že jednou z velkých novinek pro příští rok bude otevření naší první kamenné prodejny.

Tým Goldea

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč