Táhneme za jeden provaz! Tým Goldea v plném nasazení je tady pro Vás 16h denně.

Tohle jsme my, tým z Goldea.cz/sk, Michal, Ondra, Patrik, Adam, Dan a Kamil, a spousta dalších našich šikovných kolegyň. My všichni teď pro Vás děláme maximum, aby Vaše objednávky a látky byly odeslány maximálně s 2-3 denním zpožděním.

Celý tým goldea
Celý tým goldea

Věříme, že tuhle virovou pandemii společně zvládneme, pokud se budeme všichni chovat zodpovědně, respektovat nařízení a nosit roušku, protože každá snaha o zmírnění této krize se v tento moment počítá. I proto každý den střiháme kilometry látek a balíme stovky balíčků. Tímto i Vás naše zákazníky prosíme o trpělivost, pokud nastane nějaký problém. #rouskyvsem #platnovsem

Jak mít zásilku co nejdříve?

Pokud chcete mít objednávku co nejdříve odeslanou, objednávejte prosím méně vzorů. Například pokud si objednáte 6 různých látek po 2m, bude zásilka trvat déle než když si objednáte 2 vzory po 6m. Pokud potřebujete látku okamžitě, objednávejte bílé plátno po 100m, 100m = 1 role, roli zabalíme a odesíláme ihned.

dělší doba odbavení
rychlá doba odbavení
okamžitá doba odbavení

Jaká je momentálně dodací doba?

Z důvodu enormního nárustu objednávek na metráže, balíčky odesíláme s 2-3 denním zpožděním. Objednávky na role bílého bavlněného plátna (100m) odesíláme okamžitě.

Jak to u nás momentálně vypadá?

A takhle to vypadá u nás na expedičním centru, stříháme, balíme a makáme co nám síly stačí.. :)

latka a rousky
pripravene balicky
balíčky připravené na odeslání
bavlněná látka
kluci na skladě
balíky v kóji

Díky, Vaše Goldea.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
3366 výdejních míst po celém Česku