Teflonový ubrus nejen jako záchrana před nepořádnými dětmi

Víte, jaký je rozdíl mezi klasickým bavlněným a teflonovým ubrusem? Teflonový ubrus se velmi snadno udržuje. Hodí se do kuchyně, školní jídelny i do restaurace. Podívejte se, jaké jsou jeho výhody. 

Pokud ještě stále váháte, zda sáhnout po bavlněném nebo teflonovém materiálu, nejprve přemýšlejte nad účelem, ke kterému jej budete používat. V naší nabídce najdete širokou škálu ubrusů s různými velikostmi a vzory. Mohou to být čtvercové, obdélníkové i kulaté ubrusy. Nabízíme i tematické ubrusy se vzory Vánoc či Velikonoc, v několika možnostech rozměrů a tvarů. Můžete si vybrat ten, co zapadá přesně do vašich představ. Vsaďte na prvotřídní kvalitu a zpracování českých výrobků.

 

Teflonové ubrusy

Kvalitní teflonové ubrusy jsou u zákazníků velmi populární. Díky svým jedinečným vlastnostem se teflonové ubrusy hodí jak na domácí, tak i na venkovní použití, do hotelů i restaurací. V naší široké nabídce naleznete teflonové ubrusy v různých designech, atraktivních barvách a vzorech. Skvěle zapadnou do vašeho interiéru, budou se dobře vyjímat na zahradním nábytku na balkoně, terase, zahrádce u domu, na chalupě nebo na chatě. Navíc vás potěší i jejich příznivá cena.

Teflonový ubrus - vzor levandule na béžovém

Výhody teflonových ubrusů

Teflonové ubrusy mají obrovské výhody. Speciální voděodolná teflonová úprava do sebe nevsákne žádnou rozlitou tekutinu. Jsou velmi praktické na údržbu a nečistotu stačí utřít vlhkým hadrem. Svou praktičností se výborně hodí třeba jako ubrus do školní jídelny, kdy děti občas něco rozlijí, vybryndají, nebo jim něco vyklouzne z talíře. Žakárové ubrusy s teflonovou úpravou jsou elegantní a hodí se i do restaurací, hotelových jídelen a dalších gastronomických zařízení. Teflonové ubrusy jsou praktické i elegantní. V nabídce jsou dokonce i kulaté teflonové ubrusy.

 
16 rozměrů
Teflonový ubrus - BÍLÝ S FIALOVÝM NÁDECHEM
Teflonový ubrus - BÍLÝ S FIALOVÝM NÁDECHEM
Skladem
129 Kč od 99 Kč (-23%)
 
5 rozměrů
Teflonový ubrus - vzor ZLATÁ SRDCE NA ŠEDÉM - kulatý Teflonový ubrus - vzor ZLATÁ SRDCE NA ŠEDÉM - kulatý

Jak pečovat o teflonový ubrus?

Víte, jak pečovat o teflonový ubrus? Je to opravdu jednoduché. Teflonový ubrus je voděodolný a proto se těší tak velké oblibě. Pokud se vám na teflonovém ubrusu rozlil čaj nebo limonáda, většinou jej vyčistíte jen vlhkým hadříkem. Pokud je znečištění ve větším rozsahu, jde o kávu nebo červené víno, můžete jej v pohodě i vyprat na maximální teplotu 40°C. Pak si teflonový ubrus tuto vlastnost udrží opravdu dlouhou dobu. Před praním je důležité ubrus očistit od hrubých nečistot vlhkým hadrem.

 

Na co si dát pozor

Nepoužívejte však při praní bělící prostředky, abyste nepoškodili jeho barvu. Teflonový ubrus se dá i chemicky čistit, ale po delším používání a praní v různých chemických přípravcích pak není možné garantovat stálost barev. Nesvědčí mu ani mandlování ve válcových mandlech nebo sušení v bubnové sušičce. Teflonový ubrus raději sušte jako ostatní prádlo, tedy volně pověšený. Žehlení s teplotou 150°C pak perfektně obnoví teflonovou úpravu.

 

Výbornou možností jsou také PVC ubrusy v metráži

Pokud si chcete práci a údržbu ještě více usnadnit, vyberte si z naší široké nabídky PVC fólií v metráži. PVC v metráži je totiž skvělý doplněk každého jídelního a zahradního stolu. Velmi jednoduchá údržba je asi největší předností tohoto materiálu. Je totiž velmi lehce a snadno omyvatelný, vysoce odolný a praktický. Ke stolu se pěkně přisaje a velmi dobře na stole drží. Vybírat si můžete z více než 40 modelů PVC ubrusovin, které jsou původem od českého předního výrobce. PVC ubrusy v metráži jsou vhodné nejen do domácností, do interiéru i exteriéru, do restauračních zařízení, gastronomických provozů, penzionů i nemocnic. Nejvíce je oceníte, pokud máte malé děti, proto jej můžete často vidět ve školních jídelnách.

PVC ubrusovina - dětský motiv zvířátek a srdíček II


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
1350 odběrných míst po celé ČR a SR