Publikováno dne 13.10.2021

Vánoce se blíží. Nakupte vánoční bytový textil i dárky včas

Vánoce se kvapem blíží. Připravte se na ně včas. Vyzdobte si interiér krásným bytovým textilem a pořiďte svým nejbližším originální dárky. Právě teď je ta nejlepší chvíle na nákupy.

Věříme v tradiční ruční práci

Kvalita výrobků je pro nás velmi důležitá. Proto každý ubrus, povlak, povlečení nebo závěs pro vás musí naměřit, nastříhat a ušít naše švadlenky. Některé produkty u nás zakoupíte skladem. Ty expedujeme ihned následující den od vaší objednávky. Pak tu jsou ale kousky, které šijeme na základě vašich požadavků v našich šicích dílnách. Na jejich výrobu potřebujeme mít dostatek času. Především teď, před Vánoci.

Připravte se na Vánoce včas

“Dva týdny do Vánoc, já nemám nic koupené a dopravci nestíhají rozvážet balíčky,” postesknete si každý rok? Tentokrát to bude jiné. Společně to zvládneme. Jen nám s tím budete muset trochu pomoct. Jak? Každým dnem jsme blíže Vánocům a kapacity našich šicích dílen se pomalu plní. Nyní vám výrobky na míru ušijeme během 7 až 9 dní. S blížícími se vánočními svátky se doba dodání postupně prodlužuje. Abyste měli dokonale vyzdobený byt i připravené dárky včas, objednejte si vánoční kolekce a ostatní šité produkty už nyní. Radost si můžete udělat například vánočními ubrusy nebo vánočním povlečením. O Vánocích si v klidu hodíte nohy nahoru a budete si užívat vánoční atmosféru plnými doušky. Tento rok se vyplatilo začít s přípravami dříve, souhlasíte?

Šijeme pro vás z látek v metráži

Chcete si domácnost ozdobit originálním bytovým textilem? Rádi vám s tím pomůžeme. Vyberte si některou z našich látek v metráži, napište nám vaši představu a my se pustíme do práce. Z vánočních látek pro vás ušijeme ubrusy, prostírání, běhouny, povlaky na polštářky, závěsy, povlečení a další bytové dekorace. Vybírat můžete z kvalitních českých, italských a španělských látek, bavlněného plátna nebo organzy. Každá látka je jiná. Každá je originální. Jedno však mají všechny společné. Díky své kvalitě zpracování vám budou výrobky ušité z těchto látek dělat radost dlouhá léta a stále budou vypadat perfektně.

Jaký bytový textil pro vás ušijeme na míru?

Jak jednoduše poznáte, co vše pro vás ušijeme na míru?

  • Podívejte se na náš web.
  • Vyberte si kategorii bytového textilu (ložní prádlo, polštáře, závěsy…).
  • Na hlavní stránce ve filtraci produktů zaškrtněte “Ušijeme pro vás”.

Tyto produkty pro vás s radostí ušijeme dle vašich požadavků.

 

Neváhejte s nákupem, objednejte si již nyní a užijte si tradiční české Vánoce, Vaše Goldea.

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč