Publikováno dne 10.11.2022

Vánoční dekorace na sváteční stůl

Zatímco děti se těší hlavně na dárky pod stromečkem, pro nás dospělé je nejkrásnější chvílí vánočních svátků už čas společného stolování. Poradíme vám, jaké vánoční dekorace na stůl letos zvolit a jak dozdobit sváteční interiér, abyste vykouzlili tu správnou vánoční atmosféru.

vánoční dekorace Goldea

Na Štědrý večer konečně utichnou všechny starosti s dárky, přípravy a povinnosti v domácnosti. Zbývá jen prostřít sváteční tabuli. Pokud jde o menu, určitě se všichni držíme tradice a oblíbených rodinných receptů na bramborový salát nebo rybí polévku. Avšak výzdoba štědrovečerního stolu může být každý rok trošku jiná. Stačí pár nových vánočních dekorací a máte prostřeno.

Základem slavnostní tabule je ubrus. Teď je ta správná chvíle pořídit si kvalitní bílý ubrus, který můžete využívat celoročně, a dozdobit ho tematickými prostírkami s barevnými vánočními motivy. Nebo si můžete vybrat světlý ubrus s jemnými vánočními vzory, hvězdami, stromečky, třpytkami, ke kterému se hodí už jen jednoduché světlé prostírání. A nemusíte se bát ani drobných nehod vedle talíře, protože i krásné prostírky mohou být z funkčního omyvatelného teflonu. K bílé, stříbrné a zlaté se hodí čiré sklo, jednoduché svícny, bílé ubrousky.

Vánoce mohou být nejen elegantní, ale i barevné a veselé. Zvláště, pokud máte v rodině děti nebo milovníky skřítků, sobů, srdíček, zimních a vánočních motivů v zářivých barvách. Pojďme si udělat u stolu pohodičku s veselými vánočními motivy ubrusů a prostírání, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Červená, zelená, zlatá, fialová, to jsou tradiční vánoční barvy, kterých se nemusíte bát. A samozřejmě, že můžete kombinovat i všechno dohromady. Přes bílý ubrus klidně prostřete veselý vánoční běhoun s potiskem.

K dokonalosti můžete dotáhnout výzdobu novými potahy na polštáře, vánočními závěsy nebo záclonami. Pokud si nevyberete mezi hotovými výrobky, můžete si koupit látky s vánočními motivy v naší metráži a ušít si je sami.

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč