Červené vánoční bavlněné povlečení 140x220 cm

červené vánoční povlečení 140x220 cm dokonale navodí sváteční atmosféru. V naší nabídce najdete povlečení ze 100% bavlny. Bavlněné povlečení je měkké, hebké a prodyšné. Navíc vás v zimě krásně zahřeje. 

Naše červené vánoční povlečení 140x220 cm nabízíme se vzory stromečků, sobů a hvězd. Máte radši jednoduchost? Pak si jistě vyberete povlečení v typických vánočních barvách. Patří mezi ně červená, zelená a modrá. 

Vánoční povlečení pochází od českých výrobců. Zaručujeme vám kvalitní a precizní zpracování, zdravotní nezávadnost a dlouhou životnost.
 

Celkem 0 položek

Kvalitní červené bavlněné povlečení 140x220 cm s vánočními motivy

Naše vánoční červené povlečení 140 x 220 a 70 x 90 cm je vyrobeno ze 100% bavlněného plátna. Díky tomu je měkké, hebké a v zimě vás krásně zahřeje. Navíc absorbuje vlhkost a je prodyšné. Protože je bavlna přírodní materiál, je vhodná také pro alergiky. 

Motivy vánočního povlečení 140x220 cm

V naší nabídce červeného vánočního povlečení 140 x 220 a 70 x 90 cm najdete motivy sobů, hvězd, vloček a stromečků. Pokud máte rádi jednoduchost, doporučujeme vám povlečení v typických vánočních barvách. Patří mezi ně červená, zelená a modrá. Veškeré povlečení šijeme v českých dílnách. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, proto klademe velký důraz na kvalitu materiálů a šití.

Slaďte vánoční povlečení s dekoracemi v interiéru

Ložnici ozdobte vánočním povlečením 140x220 cm a nezapomeňte ani na zbytek domácnosti. Pořiďte si vánočních látky a ušijte si nebo nakupte již od nás ušité originální závěsy, vánoční prostírání na stůl, ubrusy, vánoční povlaky na polštářky a další dekorace do domácnosti. Vyberte si z celé řady barev, vzorů a materiálů. Využijete je v obývacím pokoji nebo dokonale sladíte kuchyňský stůl s utěrkami, chňapkami nebo zástěrami.

Jak vybrat správnou velikost povlečení

Pokud si nejste jisti rozměry vašeho povlečení, nejdříve změřte přikrývku a polštář. Rozměry povlečení odpovídají velikosti přikrývky a polštáře. Občas mohou být o 5 cm větší, aby se povlečení dobře povlékalo a nekrabatilo. 


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9014 výdejních míst po celém Česku