Výrobky Goldea jsou k dostání i v Polsku

E-shop Goldea vstupuje v těchto dnech oficiálně i na polský trh. Po Česku, Slovensku, Maďarsku a Rumunsku je Polsko pátou zemí, kde mohou zákazníci přímo nakupovat z e-shopu ve své jazykové mutaci.

"Polsko má pro nás se svými 40 miliony obyvatel obrovský potenciál. Naše nabídka jde proti předsudkům, že země je spojovaná jen s nízkými cenami," uvedl při spuštění stránek www.goldea.pl Michal Kempa, jeden z majitelů firmy. Bytový textil a ložní prádlo pod značkou Goldea šijí v českých dílnách a zaměřují se hlavně na vysokou kvalitu výrobků. "Zákazníkům zároveň nabízíme služby šití na míru, úpravu rozměrů povlaku na polštář nebo jim radíme s vybavením ložnice či údržbou našich produktů," doplnil M. Kempa.

Podle něj podrobili polský trh důkladné analýze a našli pro svou nabídku dostatečně velký prostor, navzdory vyšší ceně výrobků. "Polsko se raketově vyvíjí a my jdeme novým zákazníkům naproti oblíbenými způsoby dopravy a plateb, rozměry výrobků či příjemným a moderním prostředím e-shopu," zdůraznil majitel. V říjnu už se naplno rozjíždí předvánoční sezona, která ukáže, zda bylo rozhodnutí o vstupu do další země správné. "Věřím, že Polsko se postupně stane dalším stabilním trhem, na kterém budeme působit," uzavřel Michal Kempa. 


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9349 výdejních míst po celém Česku