Aktuální informace k ušití a expedici objednávek

Přinášíme Vám aktuální informace k dodací době produktů, které pro Vás šijeme. U produktů, které jsou označené stavem "ušijeme pro Vás", uvádíme dobu vyhotovení 6-9 pracovních dní

Děláme maximum proto, abychom tuto dobu dodrželi, ale bohužel díky nynější situaci a bezpečnostním opatřením na našich šicích dílnách může docházet k mírnému zpoždění, za které se Vám předem velice omlouváme.

Za pochopení této situace Vám velice děkujeme a věříme, že i přes případné zpoždění budete s objednaným zbožím maximálně spokojeni.

Přehled dob expedice u jednotlivých produktů:

  • metráže: 1-2 pracovní dny
  • skladové produkty: 1-2 pracovní dny
  • produkty k šití: 6-9 pracovních dní (může docházet k mírnému zpoždění)

Vánoční produkty objednávejte s předstihem

Nabízíme širokou nabídku vánočního bytového textilu. Většinu tohoto zboží pro Vás šijeme, a přestože bychom chtěli do Vánoc odbavit co nejvíce našich zákazníků, nebude to bohužel v našich silách. Aktuálně nám doba ušití produktů trvá okolo 9 pracovních dní. S blížícími se Vánoci se bude tato doba ještě prodlužovat.

Proto pokud máte o vánoční produkty zájem, poprosíme Vás o vytvoření objednávky ještě dnes. Budete mít jistotu, že objednané produkty pro Vás stihneme v pořádku ušít a dodat. 

 


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
2970 výdejních míst po celém Česku