Prostěradla Jersey

Prostěradla Jersey nebo chcete-li Žerzej jsou mezi Vámi čím dál více oblíbenější. Žerzejová napínací prostěradla v kombinaci s velmi kvalitním povlečením se stanou nepostradatelnou součástí Vašich domovů. Z čeho se vlastně žerzejová prostěradla vyrábějí? Žerzej je kvalitní hladká pletenina, která je vyrobená ze 100% bavlněných přízí.

Materiál, ze kterého jsou tato prostěradla vyrobena, má skvělé vlastnosti. Je hebký, velmi jemný, snadno se udržuje a navíc Vám ho doporučujeme ke všem jiným druhům povlečení. Tato prostěradla se nemusí žehlit, což jistě ocení každá žena.

Jersey prostěradla Vám nabízíme v bohaté a velmi pestré nabídce rozměrů v mnoha barevných provedeních. Prostěradla Jersey Vám doporučujeme hlavně pro letní období, ale jsou také vhodná i pro celoroční použití. Díky svému kvalitnímu materiálu Vám zachovají stálobarevnost i velikost prostěradla po celou dobu používání. Všechna prostěradla Jersey jsou vyrobena v České republice.

Celkem 20 položek

Kvalitní prostěradla Jersey určená hlavně pro letní období

Po náročném dni Vám dopřejí pocit komfortu kvalitní Jersey prostěradla, která si zamilovali zákazníci na Goldea.cz. Na dotyk jsou prostěradla Jersey velmi hebká a jemná jako samet a co Vás jistě potěší je fakt, že si nemusíte dělat hlavu s jejich žehlením, což ocení nejedna moderní hospodyňka. Prostěradla Jersey nabízíme v různých rozměrech, tudíž se krásně přizpůsobí jakékoliv matraci a už nikdy nezažijete ten nepříjemný pocit, kdy se Vám během spánku prostěradlo nepříjemně odhrne a odhalí samotnou matraci. Díky tomu slouží prostěradla jako kvalitní chránič matrací a prodlouží jejich životnost. Na výběr máte z mnoha atraktivních variant. Je jen na Vás, jestli zvolíte prostěradlo Jersey v sametově béžové, jemné bílé, přírodní hnědé nebo ve veselé žluté barvě. Pokud jste milovníkem francouzského stylu Provence, jistě si zkompletujete prostěradlo s ložním povlečením ve fialové barvě.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
6336 výdejních míst po celém Česku