Dětské povlečení

V této kategorii dětského povlečení si vyberete, ať už je Vaše dítě starší a sháníte povlečení na velkou postel a nebo máte miminko a sháníte povlečení do postýlky. Dětské povlečení se vyznačuje nápaditými dětskými motivy, které si Vaše děti okamžitě oblíbí. Holčičky se rády zachumlají do povlečení s roztomilými sovičkami, sloníky, srdíčky nebo kočičkami. Naopak kluky potěší povlečení s fotbalovými míči, auty, plachetnicemi či raketami.

Záleží nám na kvalitě, proto dětské ložní povlečení je ušité z kvalitních, hygienicky nezávadných látek, které jsou na dotyk s dětskou pokožkou velmi příjemné. Všechna dětská povlečení z naší nabídky jsou kvalitní český výrobek. Oceníte jak kvalitu použitých materiálů, tak také kvalitu zpracování.

Celkem 111 položek

Dětské ložní povlečení - do velké postele i malé postýlky

Co znamená název "dětské povlečení" ví asi každý z nás. Logicky se jedná o povlečení pro děti. Otázkou ale je, pro jak velké děti je toto povlečení určeno? Jedná se o povlečení pro miminka nebo už pro větší děti, které spí v pokojíčku sami ve své posteli? 

Pro Vaši snažší orientaci a výběr jsme tuto kategorii dětského povlečení rozdělili na dvě skupiny a to na povlečení do postýlky a na povlečení pro velkou postel. Naše nabídka tak pokrývá celé fáze dětství - od kojence, batolete až po předškolní a školní věk. U nás tak zakoupíte povlečení o rozměru 90x120, 90x130, 90x140, 100x135, ale i o rozměru 140x200, které je určené do velké postele.

Dopřejte svým dětem příjemný spánek a to v kvalitním českém povlečení od Goldea.cz. 


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9014 výdejních míst po celém Česku