Nepropustná prostěradla - froté

Sháníte-li napínací prostěradlo, které bude nepromokavé a nepropustí tekutinu do matrace, jste v této kategorii nepropustných prostěradel správně. Jde o speciální typ prostěradla, které díky spodní nepromokavé polyuretanové (PU) vrstvě zabrání průniku tekutin a dalších nečistot do matrace. Vrchní vrstva prostěradla je příjemná na dotyk, je vyrobená ze 100% bavlny v úpravě froté

Námi nabízená nepropustná prostěradla mají vynikající vlastnosti. I přes nepromokavou vrstvu jsou prodyšná a spolu s antibakteriální úpravou zajistí dokonalou hygienu lůžka. Spodní vrstva prostěradla na matraci neklouže ani nešustí, tudíž ani nepoznáte, že se jedná o speciální nepromokavé prostěradlo. Díky všité napínací gumě prostěradlo dokonale obepne matraci až do výšky cca 20 cm.

Nepromokavá prostěradla nabízíme v rozměru 90x200 (jednolůžko), 180x200 (dvoulůžko), ale také v rozměrech 60x120 a 70x140 cm do dětské postýlky. V případě, že sháníte pouze nepromokavou plachtu, doporučujeme Vám zakoupit chránič matrace.

Filtrujte zboží dle parametrů
Celkem 10 položek

Využití nepropustných a nepromokavých prostěradel

Připravujeme...


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
3792 výdejních míst po celém Česku