Kvalitní látky v metráži

Líbí se vám dekory našich látek, ale rádi byste si ušili vlastní prostírání, závěsy či celé povlečení? Žádný problém. Podporujeme kreativní ruční práci, takže si většinu našich látek můžete koupit i v metráži už od 0,5 metru.

Nejoblíbenějším materiálem jsou bavlněná plátna a dekorační látky, proto máme v těchto kategoriích největší nabídku. Ať už jde o tematické potisky k Vánocům či Velikonocům, o dětské motivy, kanafas či jednobarevná bavlněná plátna. Nabízíme i látky se specifickými vlastnostmi, jako je zatemňovací látka Blackout, omyvatelné teflonové látky, lehká sypkovina na lůžkoviny nebo nepropustné froté.

Všechny látky v metráži mají vysokou kvalitu a dlouhou trvanlivost. Díky zásobám látek na skladě se nikdy nemůže stát, že by vám kousek pochyběl. A to ani v případě, že potřebujete větší množství materiálu pro své podnikání.

Filtrujte zboží dle parametrů
Celkem 520 položek

Metrážové látky a jejich využití nejen v domácnosti

Z naší široké nabídky kvalitních látek v metráži od českého výrobce si vybere opravdu každá hospodyňka. Vybírat můžete z různého spektra materiálů, od bavlny, lehátkoviny, sypkoviny, slunečníkoviny, damašku, polyesteru, teflonu, krepu a  také z potahových látek. Podle Vaší potřeby si u nás vyberete z široké škály vzorů a barev. Nabízíme látky ke každé příležitosti! Není problém si z našich látek vyrobit stylová prostěradla, polštáře, dokonce i Vánoční prostírání. Na objednávku Vám rádi zašleme vzorníky nabízených materiálů a vzorů.

Záclony a závěsy z našich látek udělají ve vaší domácnosti příjemnou změnu. S potahovými látkami vdechnete nový život starým lavicím, židlím a sedačkám. Neváhejte a ušijte si vlastní originální ubrusy a prostírání. Vaše blízké zase jistě potěší ručně vyrobené šátky, peněženky a nejmenším vykouzlete úsměv na tváři neokoukanými hračkami. Pokud máte rádi například francouzský styl Provence, není problém sjednotit celý interiér, v jednom „duchu“. V ložnici Vás potěší  nadýchané levandulové povlečení, fialkové záclony a závěsy, v obývacím pokoji zase zdobené polštáře. Staňte se módní designérkou svého domova a zútulněte si ho podle Vašeho gusta s metrážovými látkami z Goldea.cz.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9030 výdejních míst po celém Česku