Kvalitní látky v metráži

Je vaší zálibou šití a rozhodla jste se ušít nový designový kousek do vaší domácnosti? Jste profesionální švadlena a šijete výrobky na zakázku? Ať tak či onak, moc nás těší, že tradiční české řemeslo stále žije. A máme velkou radost, že jste na nákup látek v metráži zavítali právě k nám. My si na udržování tradic totiž zakládáme.

Nabízíme širokou škálu materiálů a barev. Je libo klasiku, jako je například bavlněné plátno, krep, plyš a fleece? Nebo dáte přednost novějším materiálům v podobě minek nebo látky Blackout? Pokud se rozhodnete pro nákup bavlněných látek, jsou držitelem certifikátu Oeko-Tex 100. Co to znamená? Při jejich výrobě nebyly použity žádné zdraví škodlivé chemické produkty a splňují maximální mezinárodní požadavky na kvalitu a zdravotní bezpečnost.

Každá látka je jiná. Každá je originální. Jedno však mají všechny společné - vysokou kvalitu. Račte si vybrat.

Filtrujte zboží dle parametrů
Celkem 554 položek

Metrážové látky a jejich využití nejen v domácnosti

Z naší široké nabídky kvalitních látek v metráži od českého výrobce si vybere opravdu každá hospodyňka. Vybírat můžete z různého spektra materiálů, od bavlny, lehátkoviny, sypkoviny, slunečníkoviny, damašku, polyesteru, teflonu, krepu a  také z potahových látek. Podle Vaší potřeby si u nás vyberete z široké škály vzorů a barev. Nabízíme látky ke každé příležitosti! Není problém si z našich látek vyrobit stylová prostěradla, polštáře, dokonce i Vánoční prostírání. Na objednávku Vám rádi zašleme vzorníky nabízených materiálů a vzorů.

Záclony a závěsy z našich látek udělají ve vaší domácnosti příjemnou změnu. S potahovými látkami vdechnete nový život starým lavicím, židlím a sedačkám. Neváhejte a ušijte si vlastní originální ubrusy a prostírání. Vaše blízké zase jistě potěší ručně vyrobené šátky, peněženky a nejmenším vykouzlete úsměv na tváři neokoukanými hračkami. Pokud máte rádi například francouzský styl Provence, není problém sjednotit celý interiér, v jednom „duchu“. V ložnici Vás potěší  nadýchané levandulové povlečení, fialkové záclony a závěsy, v obývacím pokoji zase zdobené polštáře. Staňte se módní designérkou svého domova a zútulněte si ho podle Vašeho gusta s metrážovými látkami z Goldea.cz.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
4986 výdejních míst po celém Česku