Teflonové látky na ubrusy‎ a prostírání - metráž

Objevte naši nabídku látek s teflonovou úpravou a vyberte si látku podle svých přání a požadavků. Látky s teflonovou úpravou jsou vyhledávané hlavně kvůli skvělé vlastnosti materiálu, který odpuzuje vodu a proto je látka odolná proti znečištění tekutinami. Látky s teflonovou úpravou jsou vhodné především pro výrobu ubrusů a prostírání, ale také na výrobu dalších bytových doplňků a dekorací. Velmi si zakládáme také na kvalitě a zpracování materiálu, proto všechny látky s teflonovou úpravou pochází od špičkového českého výrobce.

Filtrujte zboží dle parametrů
Celkem 29 položek

Látky s teflonovou úpravou v metráži nejen na ubrusy

Pořiďte si u nás látky s teflonovou úpravou, které můžete použít na výrobu ubrusů, závěsů a jiných rozmanitých bytových dekorací. Je jen na Vás, jakou zvolíte barevnou variantu, ať už klasickou béžovou, sytě oranžovou nebo tyrkysovou a ostatní zajímavé vzory, například s motýlky nebo s podzimním motivem.

Mezi výhody látek s teflonovou úpravou patří jejich nenáročná údržba a fakt, že jsou vodoodpudivé. Proto jsou vhodné na výrobu ubrusů, jelikož do sebe nevsáknou žádnou rozlitou tekutinu a tím pádem se na nich nevytvoří barevná nebo mastná skvrna. Díky těmto vlastnostem se ubrusy z látek s teflonovou úpravou nemusí tak často prát.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9349 výdejních míst po celém Česku