Šití na míru

Kromě prodeje kusového bytového textilu nabízíme také šití na míru. Disponujeme šicí dílnou, díky které jsme schopni ušít například závěsy, ubrusy, povlečení, povlaků na polštářky a další bytový textil přesně podle Vašeho přání. Výrobky šijeme z jakékoliv látky z naší nabídky látek v metráži. V případě Vašeho zájmu o ušití se na nás neváhejte obrátit. Naše švadlenky u každé zakázky kladou důraz na kvalitu a preciznost šití.

Co vše šijeme

Zaslání vzorečku ZDARMA

Zalíbilo se Vám více látek z naší nabídky a nemůžete se rozhodnout pro jednu z nich? Potřebujete si ujasnit barevnost? Napište nám a my Vám zašleme vzorečky vybraných látek zcela ZDARMA.

OMLOUVÁME SE, ALE Z ČASOVÝCH DŮVODŮ JSME NYNÍ V PŘEDVÁNOČNÍM ČASE POZASTAVILI ZASÍLÁNÍ VZOREČKŮ. DĚKUJEME VÁM ZA POCHOPENÍ.

Jak požádat o vzorečky?

Požadavek na zaslání vzorečků nám prosím zašlete na e-mail [email protected]. Do e-mailu uveďte soupis látek, o které máte zájem a doručovací adresu.

Zobrazit nabídku látek

Jak šití objednat?

E-mailem

Vaši poptávku včetně všech požadavků nám můžete zaslat na e-mail [email protected]. Po zpracování Vám zašleme cenovou nabídku na ušití.

V e-mailu nám prosím zašlete:

  • Vaše telefonní číslo (slouží pro případné upřesnění Vaší zakázky)
  • Specifikace zakázky (rozměry a podobně)
  • Látku, ze které chcete produkt ušít

Přes e-shop

V horní části zde na stránce rozklikněte produkt, který chcete ušít. Zde se nachází poptávkový formulář, který prosím vyplňte a následně nám jej zašlete. Po zpracování Vám zašleme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

577 477 299 volejte Po-Pá: 9-15 hod
[email protected] odpovíme do 24 hodin
Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9030 výdejních míst po celém Česku